fevangelis (1115) 99.73%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1118 | 1891 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1128 | 1902 adásvétel |
| Az eladóként kapott 315 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
cimeres_a (1013) (Eladó)
Semleges
2019.03.10. 18:37:21
2733520742
Megértő partner, elnézést kérek tőle a bonyodalomért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Családtagom időközben elajándékozta a táskát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ZsuzsaMed (26) (Eladó)
Semleges
2018.04.14. 15:27:52
2607258998
Kedves és gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gubacsi970 (1344) (Eladó)
Semleges
2016.05.27. 14:33:05
2252987297
Ja, esetleg kérdezni kellett volna a "sürgős" vásárlás előtt, esetleg a "méltóan" alacsony ár feltűnhetett volna...
Szeretettel!
Másik fél: Mint vásárló, rögtön utaltam, eleget téve a vásárlói kötelességemnek. A termék amit kaptam használhatatlan, kukába való. Én ezek után is pozitívat adtam, de mert mertem szólni, semleges értékeléssel reagált.
Mindenki kerülje, nem korrekt. Ezek után csakis NEGATÍV értékelést érdemel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azért adok semlegest, mert a cipő sarka az első felvételnél levált. Dobhattam a kukába....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
partosj_v (711) (Eladó)
Semleges
2011.01.31. 23:00:09
1438884756
Teljes mértékben korrekt és pozitív volt a hozzáállás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az adásvétel, mivel az áru megsérült, erről tájékoztattam a vevőt aki elállt a vételtől.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zandus_t (1219) (Eladó)
Semleges
2009.09.26. 12:10:49
735512382
+?
Másik fél: Inkorrekt eladó, rossz minőségű termékkel. Én a pénzt maradéktalanul, gyorsan utaltam, és kaptam cserébe egy szemétbe való csomagot. A semleges értékelésre ő is (alaptalanul) semlegessel reagált. Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos egy használhatatlan, papucsot kaptam:(( igaz a leírásban ott volt , hogy keskeny lábra való, de az nem, hogy még egy 9 éves gyerek vékony lábfeje sem fér bele:((( érdemben nem tudtam kommunikálni az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
