szanyu1960 (320) 99.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 323 | 551 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 333 | 561 adásvétel |
| Az eladóként kapott 23 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
danacska19_t (2161) (Eladó)
Semleges
2016.02.01. 17:27:27
2182285445
A termék vételára sem azonnal érkezett... Szinte új terméket küldtem és semleges!?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ernie114 (747) (Eladó)
Semleges
2015.11.20. 15:15:00
2144990909
A termék leírásában szerepelt hogy a memória kártya az én telefonomban nem működik, hibásként is volt hirdetve, plusz e-mailben is tájékoztattam a vevőt ezen tényekről, erre ő semlegesre minősít! Hát ha az ilyen mértékű felvilágosítás amit adtam nem pozitív szerinte, akkor mi az? Kekec vevő, odafigyelni rá!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IrodaShop (5156) (Eladó)
Semleges
2014.04.29. 16:06:31
1891779623
A vásárlót tájékoztattam a termék problémás minőségéről és nem ajánlottam neki megvételre azt. A terméket levettem a Vateráról. A vásárló nagyon megértő volt, ezért csakis ajánlani tudom mindenkinek őt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék minősége kifogásolható volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak a leütés után tisztázódott, hogy nem lehet postázni a terméket (gyerekheverő), ezért a vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A bútor szállítása nem volt megoldható.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzhelyBolt (1127) (Eladó)
Semleges
2013.07.09. 16:20:43
1770078416
Nem ő rendelt, feltörték a fiókját.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kértem a terméket, mert közben a nagyszülőktől kaptunk egyet. Erről tájékoztattam az eladót, aki erre rendkívül megértően negatív értékelést adott... Én nem adok azt, és eladóként sem tettem hasonló helyzetben.Ha megdobnak kővel...:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
487183.gmers (518) (Eladó)
Semleges
2011.12.04. 23:24:14
1501862606
Minden a megbeszéltek szerint történt.Nem értem miért semleges? +++++++++++++++ köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
