baranyinemeta (514) 98.86% felhasználó összefoglaló oldala

98.86% pozitív visszajelzés
(520 Felhasználó adta)
98.86% pozitív visszajelzés
(520 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 520 1015 adásvétel
Semleges: 15 adásvétel
Negatív: 0 0 6 8 adásvétel
0 0 540 1038 adásvétel
Az eladóként kapott 383 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Miskolc
Regisztráció dátuma: 2010.08.26.
Utolsó belépés: 2025.10.10. 20:12
Teljes jogú felhasználó!
37 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Szornyella13 (0) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.06.18. 16:59:27

Termékkód

2072533853

Vásárlás nem jött össze eladó későn reagált. Máshol vettem terméket.
Másik fél: Eladó későn reagált ? Már megbocsáss-egy hónapja vásároltál, de egyáltalán nem vetted fel velem a kapcsolatot ! Nem írtál, nem hívtál,nem utaltál! Két hét után én írtam, amire nem válaszoltál. Mai napon 2x hívtalak-nem vetted fel,majd visszahívtál azzal,hogy nem kell a gyűrű a "rengeteg" negatívom miatt. Miről beszélsz ?5 éve vagyok itt,1030 tranzakcióval-ebből 6 negatív.Minden esetbe ügyet nyitottam és a Vatera nekem adott igazat ! Hogy is van ez akkor ? Neked meg ez volt a 2.vásárlásod....nos jól kezded,de nem sokáig maradsz így itt ! Felszólítalak,hogy utald el a vételárat ,mert ez csalás,amit csinálsz ! NEGATÍV---------

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gogica88 (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.06.13. 22:52:58

Termékkód

2072556776

Az adásvétel nem jött létre, az eladó korrekt volt.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Pelik21 (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.03.17. 19:37:19

Termékkód

2036936207

Sajnálatos félreértés miatt nem jött létre a tranzakció! Viszont emberileg +++++++ -ra jelölöm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

baby04_a (28) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.27. 07:49:11

Termékkód

1712821409

.............................
Másik fél: Alig 1 nap múlva vásároltál mástól egy gyűrűt (2013.02.13.09:48:04) az ELTELT időre hivatkozással. Így nekem nem fizettél és arra a levelemre, melyben megkérdeztem, hogy milyen " eltelt" időre hivatkozol NEM válaszoltál. Próbáltalak telefonon is elérni, de sikertelenül ! Tehát kérlek ne mond, hogy valótlan és nem korrekt az állításom. Nézd meg alaposabban a leveleidet. Valamint az korrekt, amit te indoknak felhoztál ? Azért nem fizetted ki, amit megvettél, mert ~38 óra múlva nem volt nálad a gyűrű ? Ráadásul fizetés nélkül ? Egyszerűbb lett volna azt mondani,hogy hibáztam, bocsi- vettem másikat..... Szerintem nagyon "diplomatikusan"értékeltelek ! Sok sikert kívánok Sok sikert kívánok neked.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

KatusF (16) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.21. 08:01:32

Termékkód

1711162052

Nincs egyéb értékelésem.
Másik fél: Nem értem - de semmi probléma . Minden jót kívánok neked :D

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Zsollega (31) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.06. 21:05:47

Termékkód

1647429710

Sajnálatos félreértés miatt nem jött létre a tranzakció! Viszont emberileg +++++++ -ra jelölöm.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bejobetty (20) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.09.20. 19:24:52

Termékkód

1639045208

A termék egy gagyi utánzat ilyet bármikor kapok a sarki százas boltban,már most kopik egy hét után,sajnálom hogy erre pénzt adtam....csaló
Másik fél: Kedves vevő "jelzőjét" vissza kell utasítsam. Én csak valós információkat szerepeltetek a terméklapon. Ha jelezte volna a problémáját-megoldásként visszafizettem volna az árát. Nem ezt tette.... az ő dolga, bizonyára megalapozott az eljárása 17 vásárlás után :(( Sok sikert neki.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dalmyss (263) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.17. 04:55:06

Termékkód

1635071225

A kommunikáció csodákra képes, No Komment
Másik fél: Kedves eladó - tekintettel, hogy a másik táskáját semlegesre értékeltem bosszúból a pozitív értékelésemre is semlegest adott. Pedig ezt is semlegessel kellett volna értékelnem, mert a kis folt, amit jelzett a terméklapon: egy óriási fekete olaj és rágógumi paca a világos táska alján. Nem kérem, hogy javítsa, mert értékelésével kiállította magáról a minőségi bizonyítványt :(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

dalmyss (263) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.09.17. 04:52:51

Termékkód

1635522782

Sajnálom nem kelett volna meg venni,meg írtam hogy tisztítani kell.mivel sokig be volt dobozolva
Másik fél: A táskát udvariasságból értékeltem semlegesre. A valóságban NEGATÍV ! Mocskos volt és ragadt a kosztól, mindemelett átható penésszagot árasztva. "Arc" kell valamit így eladni - na ez a no komment ! Eladó az ÁTVÉTEL UTÁN jelezte, hogy a táska frissítésre szorul..... Úgy látom a kritikát rosszúl tűri és jólesik neki a partnert bosszúból lehúzni. Egészségére..... Nem csak a táskát kell NEGATÍVRA értékelni, hanem a hozzáállását is. Sajnálom, de ezek után SENKINEK NEM AJÁNLOM :((((

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

gkalexandra (13) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.03. 15:16:49

Termékkód

1582597229

A tranzakció sajnos nem jött létre, mert a termékről kiderült,hogy hibás.Ezt az eladó,azonnal, a lehető legkorrektebb módon jelezte felém.Felajánlotta,hogy válasszak másik terméket,vagy visszautalja nekem a kifizetett összeget.Én az utóbbit választottam és másnapra már vissza is utalta a pénzt a bankszámlára!Nagyon becsületes,tisztességes eladót ismertem meg a személyében és őszintén sajnálom,hogy végül nem sikerült a vásárlás.Legszívesebben pozitív értékelést adnék!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1519270.1samu1 (-1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.14. 21:59:13

Termékkód

1504235585

sfg sgfdsg fg dfg f
Másik fél: Nem is értem.... Vevő licitversenyben megnyerte a terméket, majd közölte, hogy túl drága neki.Felszólítás és ügynyitás után nyögvenyelősen kifizette,majd még mielőtt az összeg érkezett volna a számlámra-már azt kérdezte mikor kapja meg a láncot.... A pénz beérkezése napján postáztam,jutalmul jött a zagyva semleges.Az értékelés KORREKT JAVÍTÁSÁT VÁROM !!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

pezso87 (563) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.03. 09:09:37

Termékkód

1497564353

Visszautaltam egyből az összeget a vevőnek, amint észrevettem hogy elnéztem...
Másik fél: Kedves Mónika ! A valóságnak megfelelő történetre a lehető LEGNAGYVONALÚBB értékelést kaptad. Ezt szépen viszonoztad az indoklásoddal-ami nem fedi a valóságot. A képen látszik a méret ? Igen-nagyítóval ! -ezért kérdeztem rá MÉG VÁSÁRLÁS ELŐTT !!! Nem én voltam az egyetlen- akinek azt igazoltad vissza, hogy 10-es méretben is tudod adni !! Átutalásom után kérdezted,hogy 8-as van csak "nem lenne jó az is " ? Kedves vásárlók- ezek után az ajánlásomat visszavonom. Én biztosan nem fogok többet nála vásárolni! Ez nagyon inkorrekt húzás volt részéről - és NEGATÍVRA minősíti.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elnéztem a méretet, de képen látható volt hogy csak 6os és 8as van
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

harismorison (148) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.17. 10:26:36

Termékkód

1464265664

A tranzakció létre jött de a vásárló utólagosan vissza lépett a vásárlástól.
Másik fél: Kedves eladó ! A tranzakció valóban létrejött. Hibásan kaptam meg az órát - amit lássuk be hátlap nélkül "érdekes" viselni, főleg úgy, hogy újként vettem.Hibáját korrekt módon elismerte azzal, hogy visszautalta az árát. Ezt értékeltem. Az értékelését viszont nem értem, de ez az én gondom. Másik termékével kapcsolatban még mindíg fennáll közöttünk a nézeteltérés, ezért 07.26.-ig várom tőlugyanezt a korrekt lépést,várom annak a vételárnak a visszautalását is. Minden jót Önnek.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bodizs (750) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.28. 10:34:07

Termékkód

1457040822

Mivel 1 hét garancia van, ezért a vevőnek a számára nem megfelelő termék árát visszautaltam.
Másik fél: Kedves Zsuzsa ! Nagyon megleptél ezzel az értékeléssel!Én 06.03-án kifizettem a képen mutatós-de a valóságban hamisítvány fülit,(sem tibeti-sem CZ köves NEM volt)ráadásul durván hibás-kitöredezett. Jeleztem-te elismerted és visszautaltad az árát.De ettől még az üzlet létrejött, csak a te hibádból nem megfelelő módon!Ezt egyébként korrekt módon orvosoltad.Én semlegessel értékeltelek,tolerálva hozzáállásodat.Most azt írod, hogy nem jött létre az üzlet.Bocsáss meg, de te hibáztál(mégha megértő is voltam) ezért NEKEM jár a semleges? Én korrekt voltam feléd, a panaszt sem tettem közkinccsé, hanem neked szóltam.Azt gondoltam, megbeszéltük-erre 25 nappal később ezt kapom.Javítsd kérlek pozitívra

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

cookta (160) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.13. 08:55:32

Termékkód

1455359098

A vevő gyorsan fizetett.A tétel eladásakor rossz sablont használtam,de ezt telefonban el is mondtam neki.Sajnos az első nagykereskedő,akitől rendeltem a sok karkötőt,eltűnt a pénzemmel.Ennek a vevőnek sikerült másodszor is megvennem a karkötőt,de időközben rátalált egy olcsóbbra,így visszalépett.Előszeretettel telefonál,ajánlom,h mindig mindent írásban tisztázzatok vele! Igaz,írogatni is szeret, főleg fenyegetőzni:(
Másik fél: Valóban gyorsan fizettem - te is megtehetnéd. Nem visszaléptem,hanem TE nem teljesítettél a mai napig !A telefonon mást mondtál-hogy fizetsz ! Igen én telefonálok és írok ha nem teljesítenek ! Ez neked probléma ? Az állításaid VALÓTLANOK - utánajárni az ügyfélszolgálatnál a Ticket#2011061110003748 .sz.lehet!Hibáztál-ismerd el,teljesíts-ilyen egyszerű. Én akkor hibáztam, amikor TŐLED vásároltam -de többet nem fordul elő! Remélem, hogy az ügyf.szolg.javaslatát komolyan veszed és annak megfelelően jársz el! Már csak a többiekért is végigviszem az ügyet ! (PSZAF,Ptk...) KITARTÓ vagyok- ne izgulj NEM adom fel !Nézz magadba és gyújts világot! ÓVAKODJATOK tőle,tényleg mindent csak írásban!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszalépett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.