Eras10 (975) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 975 | 1578 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 984 | 1588 adásvétel |
| Az eladóként kapott 706 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Szemelyesen a mai napig nemtudtam elmenni, igy kénytelen vagyok a megrendelt terméket postan kérni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyorgyne_B (0) (Eladó)
Semleges
2014.10.26. 19:33:33
1978176044
..................
Másik fél: Elég vicces az értékelésed,de hát mit lehet várni,pénzhajhász szánalmas emberektől,aki hülyének nézi a másikat.(Sajnálom,hogy nem negát adtam!) Köszönöm az értékelés.A pénzt meg költsd szemüvegre!!! Nem ajánlom senkinek!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Valóban nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igaz hogy nem sikerült az adás vétel de hibámon kivűl történt,mivel a gyerek beteglett és majd 1 hóig korházba voltam vele, kértem az eladót, hogy kis türelem, De nem tudot még 2napot várni mig hazajövünk és másnap mentem volna utalni.Ugy gondolom a gyermekem fontosabb volt és marad. Azért köszönöm
Másik fél: Meddig kellett volna még várnom???Nem is jelentkeztél,a szomszéddal üzentél...:(
Hát ennyi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
melindamolnar_a (32) (Vevő)
Semleges
2013.08.04. 19:36:04
1775380514
bocsi, de nyaralás közben nem tudok az interneten lógni...
Másik fél: ...már két hét is eltelt,gondolom nem nyaralsz egész nyáron,a megbeszélt időben sem jöttél.....:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden oké! ++++++++++
Másik fél: Köszönöm szépen az értékelést!Elég vicces,hogy Te nem jössz el a termékért,és én kapok semlegest!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonomi770 (207) (Vevő)
Semleges
2013.03.12. 12:56:14
1712693972
nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kisfityos (107) (Vevő)
Semleges
2012.03.13. 16:08:48
1543466906
Sokat gondolkoztam, hogy én is jól lehúzlak de aztán úgy döntöttem, hogy nem szítom tovább a feszültséget, így csak annyi, hogy nem jött létre a tranzakció részben az én hibámból viszont egy elég arogáns és türelmetlen eladót ismertem meg személyedben. Minden olyan vásárlónak ajánlom, aki azonnal tud reagálni a kérdéseire és kéréseire. Hogy jót is mondjak: miután a pénzt elutaltam és mégsem kértem a nadrágot, gond nélkül visszautalta az összzeget.
Másik fél: Türelmetlen????Több levelet írtam,és nem reagáltál rá,volt két heted,mint mindenkinek,és csak a negatív értékelés után jelentkeztél,hogy utaltál,és küldjem vissza a pénzt!Felajánlottam az értékelésem visszavonását és hogy elküldöm a nacit,neked mégsem kellett!!!Nem voltam arogáns,nem is vagyok!!!Ezek után még Te adsz semlegest????Elég szánalmas vagy!!!Senkinek nem ajánlom!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kerteszmari (207) (Eladó)
Semleges
2011.05.03. 19:39:03
1451509792
Legközelebb jobban megnézem, hogy mit írok be de szerintem tudjátok használni a ruhákat és 300-400Ft-ot megértek még akkor is ha nem újszerű állapotnak mondod.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kerteszmari (207) (Eladó)
Semleges
2011.05.03. 19:38:37
1451509481
Legközelebb jobban megnézem, hogy mit írok be de szerintem tudjátok használni a ruhákat és 300-400Ft-ot megértek még akkor is ha nem újszerű állapotnak mondod.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
