nyikianett (214) 99.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 215 | 237 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 226 | 248 adásvétel |
| Az eladóként kapott 128 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos ez így történt!Figyelmetlenség,de az eladó jelezte hogy valamilyen okból újra felkerült a termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lilla219 (1185) (Eladó)
Semleges
2016.11.29. 21:14:38
2385169655
Rendkívül gyors, megbízható, pontos, rugalmas, korrekt,igényes, kedves partner,szívből ajánlom mindenkinek !! Sok sok ++++++++++++++++++++++++++++++++Sajnos a próba során derült ki, hogy nem lett jó a méret. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem lett jó a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ilozoturi (937) (Eladó)
Semleges
2015.04.07. 17:23:02
2053655219
Sajnos!!, A remény hal meg utoljára. Tényleg kerestem.!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru nyomtalanúl eltüntAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bazsalikom89 (89) (Eladó)
Semleges
2015.03.27. 13:41:27
2046665654
Azonnal megoldást kerewsett a vevő. Ez pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem volt jó a méret
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A méret nem felelt meg a vásárlónak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csillagosi (224) (Eladó)
Semleges
2013.08.07. 20:21:32
1783735316
Természetesen a képen látható ruhát küldtem. Nincs okom rá, hogy a becsületemmel játsszak. Ha nem azt küldtem volna, akkor nem vásároltam volna vissza postával együtt, hanem kifogásokat keresve eltűntem volna. Sajnos nem vettem észre, hogy a cipzár nem jó, ezért visszavásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aninoka111 (285) (Vevő)
Semleges
2012.10.14. 11:55:20
1646024138
Az eladó korrekt volt és jelezte,hogy sajnos a póló nincs meg.De nincs harag és negatív értékelés. Mert nagyon kedves volt! Azért sajnálom a pólót.-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Frozenflower_a (179) (Vevő)
Semleges
2012.06.08. 13:34:09
1596137978
Sajnos csak semleges értékelést tudok adni mivel az eladó nem közölte a leírásban, hogy a klipsz hibás. Fejjel lefelé van rátéve a klipsz része így vagy csak fejjel lefelé lehet a virágot a fülbe tenni -ami elég fura látvány- vagy sehogy. Szomorúan tapasztaltam emellett azt is, hogy az ékszer nem tűzzománc. Nem akartam negatívat adni, mert nem nagy összegért vásárolta, de átverve érzem magam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varganekriszti84 (561) (Vevő)
Semleges
2011.08.03. 22:00:06
1466692175
Teljesen tisztában voltam vele, hogy hibás a termék, de mivel a leírásban nem volt egyértelmű a hiba oka, így vásárlás előtt még rá is kérdeztem. Az eladó nem jól határozta meg a hibás alkatrészt, így a termék javíthatatlan. Különböző érveket hozott fel a termék védelmére, amiknek semmi közük nem volt a hibához. Az árhoz pedig csak annyit tennék hozzá, hogy bolti ára 6999 Ft, nem tudom 2000 Ft mióta az ötöde. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
