Anita42_a (3574) 99.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 3573 | 7189 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 46 | 52 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 3620 | 7242 adásvétel |
| Az eladóként kapott 4032 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Visszaküldte a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Visszaküldte a terméket.A termék már nem volt az eladó birtokában.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az üzlet nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bestewood (314) (Eladó)
Semleges
2019.04.29. 14:28:05
2757930314
A vevő kérésére töröltük a rendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő kérésére töröltük a rendelést.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép árut kaptam villámgyorsan. Szívből ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru hibája miatt a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladónak tökéletesen igaza van és nagyon sajnálom, de napról-napra hízok, azért is kell kórházba feküdnöm és hiába vettem volna meg ezt a szép nadrágot, nem jött volna rám; nem tudtam volna használni. Elnézést kérek az eladótól és mivel végig nagyon kedves, kommunikatív és megértő volt, én tiszta szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gerontius (394) (Vevő)
Semleges
2017.11.16. 14:22:51
2546231438
A sikeres licit, majd a termékár és a postaköltség átutalása után eladó visszajelzett, hogy a termék minőségi hibás, ezért az összeget visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel az én hibámból. Elnézést kérek
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
losbolondos (917) (Vevő)
Semleges
2017.05.29. 13:28:46
2473451060
Eladó utólag vett észre a terméken egy foltot... korrektül szólt és a a pénzt visszautalta. Köszönöm, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én hibámból nem történt meg a vásárlás. sajnos késett a fizetésem :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
adler24_a (519) (Vevő)
Semleges
2017.04.24. 10:44:11
2461266290
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amica18v (1600) (Vevő)
Semleges
2016.05.20. 20:36:09
2255610563
Sajnos a termék megsérült, az eladó korrekt, visszakaptam az árát! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kerika965 (351) (Vevő)
Semleges
2016.05.18. 06:41:59
2245608995
A vásárlás nem jött létre az eladó becsületes hozzáállása miatt.Köszönöm a figyelmeztetést.Csak++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11760586.magcsu19 (-2) (Vevő)
Semleges
2016.02.11. 19:55:34
2182610630
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyunyeszka (1037) (Vevő)
Semleges
2016.02.08. 15:30:00
2182801697
Kedves,megbízható partner!Köszönöm,hogy időben szóltál!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meg se várta a jelentkezésem, elhamarkodta az értékelést. sajnálom
Másik fél: A kedves vásárló 10.16-án vette a terméket, 26-án küldtem érdeklődő levelet,hogy vajon utalt-e már, semmi válasz, következő levelem visszajött ugyanarról a címről, hogy nincs ilyen cím.Tehát hazudik. Ennyi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyarfas68 (173) (Vevő)
Semleges
2015.08.02. 15:48:10
2089324049
Az adás-vétel nem jött létre az eladó részéről
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsokamanya (2400) (Eladó)
Semleges
2015.07.01. 12:40:46
2082656459
nem volt jó a szandál mérete, köszönöm a korrekt értékelést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a méret nem stimmeltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8530868.Client:37005063 (-17) (Vevő)
Semleges
2014.07.11. 10:05:35
1908060512
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tintoretto2 (443) (Vevő)
Semleges
2014.04.27. 13:34:30
1870762034
Az adásvétel az eladó hibájából nem jött létre, ezek szerint ez a cipő nem rám várt :-) De az eladó maximálisan kedves és szimpatikus, és bárkivel előfordulhat, hogy téved. Mindenkinek ajánlom ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fazekaseri (544) (Vevő)
Semleges
2014.03.12. 18:53:19
1864091009
Az eladó még a szállítás előtt jelezte, hogy talált hibát a terméken, és visszautalta az összeget. Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szjulcsi444 (1068) (Vevő)
Semleges
2014.01.24. 08:58:29
1854487709
Megbeszéltük a dolgot,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evike910 (571) (Eladó)
Semleges
2013.11.13. 16:32:09
1811080607
Sajnos már nem volt a kívánt méretben, és színben a kívánt termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos már nem volt a kívánt méretben, és színben a kívánt termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mamastreet (310) (Vevő)
Semleges
2013.08.15. 10:26:12
1778742962
Az én hibámból nem jött létre az üzlet,sajnálom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kacattanya (340) (Vevő)
Semleges
2013.05.06. 19:37:01
1731478715
Sajnos nem sikerült az üzlet. A termék rejtélyes módon, elkallódott a Magyar Posta rendszerében.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nooraa33 (324) (Eladó)
Semleges
2013.03.03. 20:13:54
1709001692
Kedves Anita! Ha új szőnyeget szeretne vásárolni, akkor ajánlom figyelmébe a különböző névvel rendelkező szakáruházakat, ahol a megvásárolt méretű szőnyeget bármikor átadják Önnek 35 000 Ft ellenében. Nagyon sajnálom, hogy 6000 Ft-ért nem új szőnyeget tudtam Önnek küldeni. Másrészről nem hiszem, hogy 1800 vásárlás után még "tanulópénzt" fizetett! További jó vásárolgatást kívánok!
Másik fél: Kedves Nóra! Mintha már olvastam volna hasonló szöveget az értékelései között. Itt a probléma a FÉLREVEZETÉS. Lehet, hogy akadt volna aki megveszi 8000 Ft-ért (postával)a kitisztíthatatlan foltos koszos szőnyeget, amennyiben ezt feltünteti a terméklapon, nem pedig teljesen foltmentesként árulja, de az nem én lettem volna. Az 1900 pozitív értékelés legnagyobb része nálam nem a vásárlást, hanem az ELADÁST jellemzi. Sajnos az internetes vásárlásnál meg kell bíznunk a partner korrektségében. És néha nagyot csalódunk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel.Az én hibámból adódóan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hunimuni_a (201) (Vevő)
Semleges
2012.06.24. 22:19:49
1591854647
Egyáltalán nem kaptam meg a cipőt, 675 ft-ot fizettem a postára, nem értem hogyan lehetett egy ekkora cipő fél kg-nál nehezebb, máskor is vettem ilyesmit, 650-ből elküldték ajánlva. Eladó mossa kezeit, én kértem simán. Faszt kértem simán de 1000 ft egy balerináért ajánlott postára azért vicces. Én meg kidobtam a pénzt az ablakon.
Másik fél: Nem szégyenled magad? Nem elég , hogy közönséges vagy, a terméklapot sem olvasod el. 675 Ft a sima levél, a cipő súly meghaladta az 500 grammot,ajánlva 915 Ft a posta, ez nem egy balerina cipő volt. A tájékoztatóban le volt írva, hogy a sima levél a vásárló felelőssége. Nagyon is sokat adok arra, hogy még véletlenül se károsítsam meg a vásárlóimat. De gondolom , hogy a TE és a hozzád hasonló primitív agyú emberek ezt fel sem éritek ésszel. Ha én is leírnám a gondolataimat rólad, igen csak meglepődnél, de ezzel én nem lennék több, te viszont jócskán kevesebb lettél.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1801603.Morgan66 (0) (Vevő)
Semleges
2012.04.07. 12:46:20
1489722260
A tranzakció nem az eladó miatt hiúsult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézését kérem, és köszönöm a nem negatívat. Sajnos totálkáros lett a gépem, így nem tudtam reagálni az e-mail-jére. Mint láthatja venni kellett egy "újat"!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vásárlás nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2696826.nyzoltan78 (4) (Vevő)
Semleges
2012.02.15. 07:47:19
1536713411
Nem tudtam, az eladót elérni emailen...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre:((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem kaptam meg a terméket, de a posta az posta...az eladó kommunikációjával semmi baj nem volt.
Másik fél: Most már értem, miért nem postáznak az eladók sima levélben. A postán eltűnt csomagok miatt a mi értékelésünket rontják le.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
yukiatsu007 (28) (Vevő)
Semleges
2011.07.01. 17:40:44
1458446584
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Nem szégyenled magad????? Nem tudtál kifizetni 2 forintot , ezért lehúztad az értékelésemet , mindegyikre 1-t adtál, pedig nem is láttad a terméket, bejelentelek a Vateránál.Mit képzelsz te??? Hogy mered tönkretenni valakinek a renoméját,aki rengeteget dolgozik azért, hogy megpróbáljon megfelelni, mikor te vagy egy meggondolatlan, felelőtlen licitáló. Van fogalmad arról, hogy hány pozitív értékelést kell kapnom, hogy ez feljavuljon??? Hónapok!!!!! Azonnal vond vissza!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
yukiatsu007 (28) (Vevő)
Semleges
2011.07.01. 17:40:11
1458027636
Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bodrogliget (677) (Vevő)
Semleges
2011.06.15. 21:11:22
1455021321
A megvásárolt pulóvert nem kaptam meg, mert az eladó utólag közölte, hogy szakadt.A postaköltséget visszaküldte, de az átutalás költségét nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A problémám igazából az hogy az általam vásárolt női felső tiszta folt !! Nem írta az eladó hogy foltos lenne. Lehet hogy nem nagy összeget fizettem érte de bíztam benne hogy nem lesz semmi gond!! A postán újra be kellett csomagolni mert teljesen szétszakadt a csomagolás. Erről kaptam levelet a postáról is!!
Másik fél: Nem nagyon értem, hogy mi történt, a pulóver hibátlan, meg lehet nézni a róla készült képeket, akinek jó a monitorfelbontása láthatja , hogy hibátlan. Ellenben a kedves vásárló a mai napon keresett meg, hogy nem érkezett meg a csomagja, én javasoltam neki, hogy érdeklődjön a postán, ahol szétszakadva lett meg (ezek szerint), amiről kapott levelet ,mikor???, mert fél 2-kor még a pulóver sem volt meg. Ehhez képest teljesen lehúzta az értékelésemet, még a kapcsolatfelvételt is , holott az ő e-mail-je nem jó, mert sem az én sem a Vatera levelét nem kapta meg. Kaptam már vissza csomagot, amit nem vettek át és még az sem volt szétszakadva. Sajnálom,ennek ellenére is visszavettem volna,ha megkér
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztelt Eladó!Köszönöm az értékelését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hölgy duplán rakta fel a terméket.
Másik fél: Nem én raktam fel duplán, hanem a Vatera, mert késleltetett időpontot írtam a terméklapra indulási időnek, de valamilyen hiba folytán a rendszer felrakta feltöltéskor is és az általam megadott időpontban is. De ezt már egyszer leleveleztük
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csomagoláskor észlelte, hogy hibás a termék.ezt korrektül közölte..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás vétel az én hibámból nem jött létre családi okok miatt, nagyon sajnálom..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megértem , de én zerettem volna átvenni,csak a türelmed kértem!!!!!Talán legközelebb!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
különböző ok miatt nem jött létre a vásárlás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
különböző ok miatt nem jött létre a vásárlás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
különböző ok miatt nem jött létre a vásárlás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
különböző ok miatt nem jött létre a vásárlás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
különböző ok miatt nem jött létre a vásárlás!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
