creno21 (89) 92.38% felhasználó összefoglaló oldala

92.38% pozitív visszajelzés
(97 Felhasználó adta)
92.38% pozitív visszajelzés
(97 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 97 120 adásvétel
Semleges: 5 adásvétel
Negatív: 0 0 8 8 adásvétel
0 0 110 133 adásvétel
Az eladóként kapott 53 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Győr
Regisztráció dátuma: 2010.09.03.
Utolsó belépés: 2021.03.25. 09:31
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

erika827 (6215) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.07.13. 11:43:43

Termékkód

1920405482

A vásárló meggondolta magát,nem kéri a liciten megnyert terméket. Ezért kár volt licitálni!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló nem kéri a terméket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

menomano001 (1248) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.11.15. 10:10:35

Termékkód

1661471381

POZITÍVAT adnék, de sajnos az eladónak nem engedi a rendszer. Bizonyos okok miatt az adásvétel nem jött létre. Kommunikatív partner, ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: lsd az értékelésnél
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bahagirl (44) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.21. 12:52:55

Termékkód

1488508847

Majdnem 3hetet kellett várnom a csomagra, ami törötten érkezett meg a csomagolásnak köszönhetően.
Másik fél: Az a majdnem 3hét, csak 2 volt, de azt jeleztem is a vevő felé. Nem tudom, hogy mennyire volt törött, mert szét kellett szednem a kiskonyhát, hogy postázni tudjam. Én ép állapotban adtam fel a kiskonyhát,sajnos ez a posta hibája...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

orsimarci (242) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.07. 21:34:02

Termékkód

1457825837

A termék egyáltalán nem nevezhető újszerűnek, ahogy az eladó a leírásban írta, arról nem is beszélve, hogy a felső nem fehér hanem szürke a kosztól! Illetve mell résznél egy barna folt található rajta, ez sem volt említve a leírásban. A szagáról már nem is beszélve, azonnal hypóba áztatom hátha nem veszik el teljesen az összeg amit fizettem érte! Egyáltalán nem ajánlom!!!!!!!Legszívesebben negatívat adtam volna!!!!
Másik fél: Milyen dolog ez, hogy büdös meg koszos? Tavaly vettem a felsőt, hordva volt, de nem koszos.Így soha nem teszek fel ruhákat. Mindig tisztán árulom. Elég undorító módon értékeltél...

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

17068981.MOBILKLUB (1367) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.06.05. 07:57:18

Termékkód

1455884902

A megbeszéltek ellenére a visszajelzéséből tudtam meg hogy nem fizeti ki a vételárat!Hát nem is tudok erre mit mondani!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.