Roygsm85 (132) 99.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 109 | 193 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 114 | 200 adásvétel |
| Az eladóként kapott 79 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Semleges
2023.06.19. 10:08:20
3274393124
A vevő jelezte , hogy nem tart igényt a termékre és elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát és nem kívánta átvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Semleges
2023.06.19. 10:07:59
3274392866
A vevő jelezte , hogy nem tart igényt a termékre és elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát és nem kívánta átvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hadrianusaukcio (4643) (Eladó)
Semleges
2023.06.19. 10:07:39
3274392740
A vevő jelezte , hogy nem tart igényt a termékre és elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát és nem kívánta átvenni a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hosse510 (103) (Eladó)
Semleges
2020.01.11. 06:27:46
2843042303
Sajnos az én hibámból nem jött létre a tranzakció lányomra biztam a csomag feladást elkészítést,a kisunokám pedig tönkre tette az árut ,össze keverte a csomagszálítótkat . a partner korrekt gyors megbízható partner .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem felelt meg a ki irtaknak az árúAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy lestrapált, kopott, ízléstelenül felújított mobilt vettem irreálisan magas áron. Sajnos a hibákat az átvételnél csak részben (rossz volt a mikrofon!) vettem észre (ezért nem adok negatívot, csak semlegest). Az utólagos reklamációmat (hogy az eredeti arany előlapot a monitor oldalon, oda nem illő, Nokia felirat nélküli, fekete előlapra cserélte ki) az eladó mereven elutasította. NEM AJÁNLOM SENKINEK, NAGY KOCKÁZAT TŐLE VÁSÁROLNI!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
blue_ritmus (0) (Vevő)
Semleges
2018.03.19. 22:21:34
2598223853
A termék megtekintése után elálltam a vásárlástól, amit a partner korrekt módon elfogadott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
