afitmiskolc (1043) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1054 | 1573 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 45 | 47 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1110 | 1631 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1269 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
igazából negatívat kellene adnom,de mivel már volt jó tapasztalat vele ezért semleges.megbeszéltük,hogy elmegyek a termékért MISKOLCRA.mire odaérek nem veszi fel a telót és még csak az sms-re sem válaszolt.ezután egy hét(!!)múlva ír egy emailt.a továbbiakat nem részletezném.no comment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.saját hibám tévesztésem miatt nem jött létre az adásvétel, a partner különösen korrekt, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mehetett volna gyorsabban, és rugalmasabban is, de végül is azt kaptam, amit hirdetett, és olcsón. Az egyik fotóról nem jelezte, hogy nem az övé.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
belavaraljai (1) (Vevő)
Semleges
2017.03.01. 08:56:24
2425273106
Mindketten ugyanabban a városban lakunk, nem tudtunk összefutni hogy átvegyem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gulyasjozsi15 (52) (Vevő)
Semleges
2017.02.08. 08:31:24
2420748056
rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igaz hogy a képek a termékről készültek, de a leírásban nem szerepelt hogy a termék törött,sérült, ragasztott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semmi gond nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettega54 (1965) (Eladó)
Semleges
2014.10.29. 06:06:08
1983782282
Adás-vétel nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Időközben vásárolt ilyen terméket?Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
123Tamasszabo (12) (Vevő)
Semleges
2014.10.10. 18:24:36
1967798372
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Első szállításnál rosszat kaptam, de másodikra korrigálta a hibát és minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Utángyártottat árult eredetiként.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az leütött termék leírásában gyári új indexkapcsoló szerepelt és hogy "lásd a képen". A képen valóban egy gyári indexkapcsoló volt és a doboza. Az eladó egy utángyártott alkazrészt küldött, majd kisebb vita után elküldött egy valóban gyárit. De előtte vissza kellett küldenem az utángyártottat. Így plusz egy postaköltségembe került a vétel. A leütés után megváltozott a termékleírás, amit nem értek hogy lehet+ 2 adásvétel lett az egyből.Végül megkaptam a gyárit a dobozt nem.Nem ment minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az leütött termék leírásában gyári új indexkapcsoló szerepelt és hogy "lásd a képen". A képen valóban egy gyári indexkapcsoló volt és a doboza. Az eladó egy utángyártott alkazrészt küldött, majd kisebb vita után elküldött egy valóban gyárit. De előtte vissza kellett küldenem az utángyártottat. Így plusz egy postaköltségembe került a vétel. A leütés után megváltozott a termékleírás, amit nem értek hogy lehet+ 2 adásvétel lett az egyből.És hogy nem vettem fel a kapcsolatot, ha a másikat megvettem?
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
eszakivizikigyo (293) (Vevő)
Semleges
2013.09.25. 21:29:45
1778575739
Talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönettel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a terméket nem kaptam meg, viszont az eladó korrekt volt, a pénzt visszafizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tarajosvipera (35) (Vevő)
Semleges
2013.04.19. 14:09:28
1736475443
A semleges csak azért megy, mert nem 2 egyforma tartót kértem (2 különbözőt), ennek ellenére egyformákat kaptam. Gond nem lenne, ha szólt volna emiatt előre. A kommunikáció sem volt felhőtlen, mert amikor ezt szóvá tettem, nem igazán kaptam érdemi választ rá. Lényegében csak annyit, hogy sorry, ez van. És itt be is lett fejezve. Emiatt több üzletünk nem lesz, pedig ezen kívül a termék megfelelő lenne, és több ismerősömnek is kellett volna, de a nem pontos teljesítés miatt ez már halott ügy.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors pontos korrekt ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nevében is benne voltˇ"GYÁRI ÚJ"ami a 4db disztárcsából csak 1db-ra igaz.AZ eladónak egyértelműen látnia kellett volna a külömbséget. Az új disztárcsák nem horpadtak,rozsdásak,karcosak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsigulator71 (352) (Vevő)
Semleges
2013.02.20. 09:00:19
1697390129
Az eladó szerint a termék elveszett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ambulance203 (405) (Vevő)
Semleges
2012.10.31. 10:52:49
1645990112
Sajnos a vevő nem rendelkezett a meghirdetett tárggyal. Csak azért nem adok negatívot, mert a másikat tárgyat, amit vettem rendben elküldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
batibruno (312) (Vevő)
Semleges
2012.08.19. 18:36:04
1599983765
Nem akartam minősíteni, de ha ennyire akarjátok... Ez a két tükör, MŰANYAG!!! Maximum játékautóra lehet felrakni, veterán autóra semmi képpen! Élettartamról ne is beszéljünk. Egy szó sem esett arról, hogy műanyag, króm tükörként lett meghirdetve! Negatív helyett semlegest adtam, de....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel az eladó otthoni problémái végett! Az értekezés gyors és korrekt volt. A sikertelen tranzakció következtében adok csak semleges értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
wartburg88 (585) (Vevő)
Semleges
2012.07.21. 16:54:16
1603769072
Sajnos vismajor eset miatt nem jöhetett létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Trabantos601 (11) (Vevő)
Semleges
2012.06.11. 23:52:26
1588844381
Az árú piaci értékének a 4 szeresét kérte az eladó, ezt nem tartom korrektnek ezért nem kértem a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
turrican84 (152) (Vevő)
Semleges
2012.05.09. 18:06:56
1576557155
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladoval.(Nem válaszolt az üzeneteimre sem a hivásaimra)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elégedett vagyok a tranzakcióval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
másnak licitáltam de az illető nem jelentkezett sajnos ezért nem jött létre a vásárlás köszi a türelmet üdv r2
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék koszos volt, illetve "lakott" benne egy vadállat is:S ráadásul tele volt a táska ilyen fehér ragaccsal ami valószínűleg az állattól származott..még jó hogy alaposan átnéztem:S különben lett volna nagy meglepetés mikor kikeltek volna a peték:S:S:S ezenkívül a fém részek egytől egyig mind rozsdás volt..persze ez nem látszott a képen-.-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves,készséges és türelmes volt. A termék mérete nem felelt meg nekem és ezért nem jött létre a tranzakció. Nagyon köszönöm a kedvességet és maximálisan +++++++++++++++++++++++Mindenkinek szívből ajánlom a partnert,mert emberségből is SZUPER!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pancsika2011 (257) (Vevő)
Semleges
2012.03.06. 15:21:27
1547306618
Megnéztem személyesen de nem felelt meg!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jaktviggen (35) (Vevő)
Semleges
2012.02.28. 18:49:56
1547306609
Sajnos elfogyott a termék, viszont a lehető leghamarabb értesített róla az eladó. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre a tranzakció , mert nem erre a termékre akartam licitálni . Az eladó nagyon korrekt és megértő volt , mégegyszer elnézést kérek !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors pontos
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az árú méretben nem felelt meg nekem. Az eladó korrekt, segítőkész volt. Bárkinek merem ajánlani nyugodt szívvel.++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék nem volt az én autómhoz való,korrekt megértő partner ,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termék nem volt az én autómhoz való,korrekt megértő partner ,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tibortartaro (0) (Vevő)
Semleges
2011.11.01. 00:39:17
1466024860
sajnos a fent említett tétel már eladásra került, mégis fent volt még a link ,ez okozta a félreértést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megfelelt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2206542.Gyikocska33 (-2) (Vevő)
Semleges
2011.10.25. 20:50:00
1481054916
ZSÍR a cuc amit akartam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Orangpendek (31) (Eladó)
Semleges
2011.10.04. 11:06:52
1476448418
Csak azért nem Negatív, mert végülis nagy nehezen sokára, többszöri felszólításra megérkezett a pénz...Emailre se válaszolt.Kellemetlen "Partner"...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csepelikarus (359) (Vevő)
Semleges
2011.10.02. 09:49:14
1461305625
Miattam nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék sokkal jobban sérült volt mint ahogy a leírásban szerepelt, ezért oda került ahová való, a KUKÁBA.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kértem a terméket,ezt többször jeleztem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sandor3_v (263) (Vevő)
Semleges
2011.09.16. 22:07:55
1469493654
Nem jött létre, mert nem olyan volt amit kerestem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból nem jött létre megfeledkeztem a termékről
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
.............................. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
