cinsicc1 (597) 99.67% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 599 | 1710 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 605 | 1717 adásvétel |
| Az eladóként kapott 348 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
raflezia_a (97) (Vevő)
Semleges
2010.06.26. 15:55:47
1066339082
Nagyon kedves, rugalmas eladó, de sajnos kiírással ellentétben az öv nem bőr volt, és a műbőrök között is a legrosszabb:o(( Azért köszi, nadrágba pulcsi alá jó lesz, de nem ilyenre számítottam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék sajnos 2 hét után sem érkezett meg. A postát simán kértem, mert minimális összegről volt szó. Úgy látom törvényszerű, hogy csak az ajánlott levél kerül a vevőhöz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék sajnos 2 hét után sem érkezett meg. A postát simán kértem, mert minimális összegről volt szó. Úgy látom törvényszerű, hogy csak az ajánlott levél kerül a vevőhöz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékleírásból hiányzott az áru tényleges állapota, hogy kopott és foltos, koszos terítőről és huzatokról van szó. A fénykép becsapott, hisz azon hibátlannak tűnt. Sajnos nem tudom pozitívan értékelni, ne haragudj...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xxxspritexxx (408) (Vevő)
Semleges
2010.03.22. 09:53:29
940794721
A termék több helyen szakadt volt,ami nem volt feltüntetve,illetve az sem,hogy egy alapos tisztítás is ráfér.De mivel maga az adás-vétel rendben lezajlott,ezért semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
