timea1984 (322) 97.63% felhasználó összefoglaló oldala

97.63% pozitív visszajelzés
(330 Felhasználó adta)
97.63% pozitív visszajelzés
(330 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 330 436 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 8 8 adásvétel
0 0 350 458 adásvétel
Az eladóként kapott 280 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Seregélyes
Regisztráció dátuma: 2010.01.20.
Utolsó belépés: 2013.12.10. 13:14
Inaktív!
18 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Bnorcsi01 (146) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.10.25. 17:18:45

Termékkód

1813912247

A három nadrág közül egyik sem a megadott méret, így természetesen egyik sem jó rám, mindegyik ránézésre is sokkal kisebb. A "hibátlan újszerű" állapotmegjelölésről meg csak annyit, hogy mindegyiken varrott gomb van és az eredeti helyét bestoppolta kézzel. Ami a lényegen nem változtat, hiszem valótlant állított, és így nem tudom hordani őket. A vételár "alacsony"-sága miatt nem vagyok hajlandó saját költségen visszapostázni a terméket, de mindenkinek ajánlom, hogy alaposan kérdezze ki az eladót.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

0Ercsi0 (586) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.12.20. 12:56:08

Termékkód

1515062927

NEM SZERETNÉK HOZZÁSZOLNI!!!!
Másik fél: ????????

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ani792 (260) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.09.01. 13:00:23

Termékkód

1465474330

Nem kérte a ruhát

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a ruhát
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

marcsika011 (801) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.20. 13:31:22

Termékkód

1463043685

sajnos megint csalódtam egy nagyot az emberekben sajnálom hogy nem tudtuk megbeszélni ezt a dolgot nem vagy egy türelmes partner másokról példát vehetnél most én is adjak negatívat?????????
Másik fél: Nem vagyok türelmes????Bocs de nem azért teszem fel a termékeimet,hogy hetek,hónapok múlva fizessék ki!Inkább Te ne licitálj,ha nem tudsz 1 héten belül fizetni!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Z74oli (304) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.08. 10:09:06

Termékkód

1464300383

Minden ok, korrekt vaterás.
Másik fél: Nem értem miért semleges,én is mindkettőre pozitívat adtam,na mindegy!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem ilyenre gondolt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Mannababa (95) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.05. 22:26:04

Termékkód

1456797803

A bank volt a hibás, nem a vevő, úgyhogy a szóbeli értékelésem pozitív, de a rendszer nem engedi, hogy meghiúsult tranzakciót pozitívra értékeljek. :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A bankban probléma volt az utalásnál, de nem a vevő tehetett róla, hanem az OTP :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

tulipe09 (334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.19. 14:05:46

Termékkód

1449038911

Azok után képes voltál ilyen értékelést írni, hogy egy hónapon keresztül vártam, írtam az emaileket, smseket, hogy végre kifizesd amit vettél, és nem adtam rögtön negatív értékelést, amit amúgy érdemeltél volna??!!! A cipő a barátnőméké volt, mi sosem próbáltuk. Ha problémás lenne, nem rakom fel, vagyok ennyire korrekt. Viszont ha nektek nem jó, előbb szólni kellett volna, megbeszéljük, visszaküldöd, én visszaadom az árát és kész. De ezek után csinálj vele, amit akarsz! Szívem szerint NEGATÍV!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

andus1978 (407) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.10. 22:02:28

Termékkód

1443379541

Szívem szerint NEGÁT adtam volna mert azt érdemelsz!Becsülettel a postára adtam a nacit!!!A sima postát vállaltad pedig a saját oldalamon is írtam,hogy azokért nem vállalok felelősséget!Az én becsületem NEM 196fT-T ÉR!!!De a tiéd még annyit se!Majdnem 350pozitív értékelés után azt hiszem én nem tartozok magyarázattal!Ez téged minősít!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

frankyca (544) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.05. 15:43:49

Termékkód

1444143171

valami oknál fogva nem kaptam meg a csomagot. mindig sima levélként kérem a postázást, de az eladó azt mondta, hogy ő feladta, csak hozzám nem érkezett meg

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

duckee6 (999) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.27. 21:34:12

Termékkód

1440906647

Sajnos a terméket egyáltalán nem kaptam meg és a kommunikáció is akadozott,nem volt nagy érték de valahol elveszett.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

zitaella (420) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.10. 12:19:22

Termékkód

1433997151

Nagyon kedves, szimpatikus vásárló! Sajnos a felső mérete nem lett jó, de ennek ellenére remélem lesz még szerncsénk egymáshoz! Maximálisan POZITÍV! AJÁNLOM!+++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

palmon27 (370) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.17. 15:40:20

Termékkód

1164339766

Nem a leggyorsabb!!!Sőt!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

palmon27 (370) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.17. 15:39:47

Termékkód

1164339688

Elég lassan ment adolog!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

palmon27 (370) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.17. 15:39:24

Termékkód

1164339638

Elég sokáig tartott mire megkaptam a terméket!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.