coconut74 (156) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 156 | 260 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 162 | 266 adásvétel |
| Az eladóként kapott 93 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
7358220.katababa198 (14) (Vevő)
Semleges
2014.09.23. 11:10:42
1941935963
Sajnos nem tudtuk megoldani a találkozot, pedig nagyon szerettem volna a terméket.Sajnálom :-( Az eladó rendes, megértő volt, kár h nem postázta el.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pannkuci (581) (Eladó)
Semleges
2013.12.29. 17:46:21
1838048378
A vevő korrekt volt.A termék mégsem felelt meg, ezért nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nem felelt megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem sikerült összehozni a találkozót,mert az eladó munkahelyes email címet adott meg,amit ritkán nézett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ár korrekt volt a halacskák nagyon kicsik de aranyosak, viszont a halacskákkal együtt kaptam néhány csigát is ami azóta nagyon elszaporodott. Egy Botia nagyon örülni fog ennek....:-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondolom azért kaptam tőled semleges visszajelzést,mert kérésedre nem zártam le az aukciót.sajnálom,de soha nem zárom le !ettől függetlenül nem volt semmi gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Semleges
2010.10.12. 08:45:30
1239935528
Az áru szállítás közben sérült meg, átadás előtt tájékoztattam a vevőt,kifizetésre nem került.Maximálisan korrektül jártam el.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
