Orhidea65zzr (340) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 340 | 509 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 349 | 518 adásvétel |
| Az eladóként kapott 340 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rwagner_a (38) (Eladó)
Semleges
2021.06.10. 13:32:09
3042735962
Meret problema, tull kicsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meret problema, tull kicsiAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kistvan54 (224) (Vevő)
Semleges
2016.01.07. 09:05:22
2171679137
Korrekt eladó!Sajnos az óra meghibásodott,így az átvétel nem történt meg. Ajánlom az eladót mindenkinek.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak óvatosan vele,minden apró és lényeges információra rákérdezni!!!!!!!!Licit után megjelenhet az "elfelejtettem említeni a leírásban"....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meg néztem és azt a tervet ne bírtam megcsinálni elálltam a vásárlástól egyébként remek partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt, együttműködő, segítőkész, és végtelenül barátságos. Feltétlenül AJÁNLOM!!! Sajnos a sisak adásvétele méretprobléma miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg, ezért nem vásároltam meg, viszont az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze az adásvétel, mivel nem győződtem meg pontosan hogy jó-e a motoromhoz, viszont az eladó maximálisan készséges, és türelmes volt.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szkarabeus (95) (Eladó)
Semleges
2012.03.26. 18:41:13
1559625305
Korrekt, kommunikatív vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A készülék tipusa nem egyezett meg a vevőével!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
