kimici956 (239) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 239 | 316 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 242 | 319 adásvétel |
| Az eladóként kapott 154 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
inShop-webaruhaz (11781) (Eladó)
Semleges
2020.04.14. 08:25:54
2886835850
A terméket készlethiány miatt sajnos nem tudtuk teljesíteni, melyért ez úton is elnézését kérjük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem teljesíthető.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
huanita_a (112) (Vevő)
Semleges
2013.04.01. 11:25:59
1724086298
Adhatnék negatív értékelést,valamint indokolhatnék én is valótlan állításokkal,de nem teszem.Én elismerem valóban nem kezdeményeztem a kapcsolatfelvételt,de ugyanezt elmondhatom én is Önről.Egészen a mai napig nem kaptam megkeresést a termék átvételével,fizetési lehetőségeivel, bármilyen tranzakciót érintő részlettel kapcsolatban,sem emailen,sem telefonon!Így mivel nekem nem sos (anyák napjára kellene) bevallom el is felejtettem,mert Ön mint eladó hagyta hogy elfelejtsem....És én kérek elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az objektíveknek rejtett hibája volt, amit az eladó nem vett észre. Ettől függetlenül, rugalmasan és korrekt módon járt el. Vissza utalta a termék árát vita nélkül. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
