16146411.goeea23 (16) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(16 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 16 16 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 19 19 adásvétel
Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Záhony
Regisztráció dátuma: 2010.01.24.
Utolsó belépés: 2011.05.21. 13:43
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

mango83_a (57) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.09.15. 13:13:57

Termékkód

1454867359

a termék sajnos megsemmisült

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a termék sajnos megsemmisült
Felhasználó

hodpaet (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.21. 11:04:11

Termékkód

1451483631

A tranzakcio nem jott letre.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

kilometerfalo_v (273) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.20. 19:29:13

Termékkód

1451482476

Megvolt pozitívat adok,de sajnos találtam a készüléken néhány nem jelentéktelen jellegű hibát,ami a termékleírásban nem szerepelt és az eladó sem levélben sem a személyes találkozónk során nem említett!! 1.A kurzorbillentyűk mellett kb.2,5cm-es repedés található. 2.UTP kábel aljzata ki van kopva,nem tud rendesen érintkezni,csak ha közben a kezemmel fogom. 3.Ha a fedelet a szélénél fogva nyitom a kijelzőn függőleges színes csík-csíkok jelennek meg. Ezek alapján nem nevezném Korrekt eladónak!!!
Másik fél: Csak hogy mindenki értse, csere üzletet bonyolítottunk le a T.vevővel, és azok után amilyen gépet én kaptam tőle cserébe, nekem nem lenne bátorságom a másikat így leminősíteni! 1. az nem repedés(bár hasonlít, de az egy mértani egyenességű bevágás) hanem ott kell felpattintani a gép oldalát, nézzél a gépről képet a neten és meglátod!!!!! 2. mi az utp kábel alj? egy szűk másfél éves, alig használt gépben nincs kikopva semmi, pláne amit soha nem is használtam, ne viccelj 3. ha nem tetszik miért nem akartad vissza cserélni, miért nem szóltál valamit? mert én szívesen visszacserélem bármikor akár holnap! szóval akkor ki az inkorrekt??

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.