norikaah (2) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(2 Felhasználó adta)
Lakhely: Gödöllő
Regisztráció dátuma: 2010.01.25.
Utolsó belépés: 2011.01.14. 21:08
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
A vevőtől elnézést kérek, az óra hibás volt, ami sajnos nem látszódott,új óra volt! Az én értékelésem +++, attól függetlenül, hogy az adás-vétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az óra sajnos hibás volt, ezért visszapostázásra került! Pozitívval értékelném, mert önhibánkon kívüli volt a probléma!