Gza1980 (95) 97.98% felhasználó összefoglaló oldala

97.98% pozitív visszajelzés
(97 Felhasználó adta)
97.98% pozitív visszajelzés
(97 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 97 102 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 103 108 adásvétel
Az eladóként kapott 63 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2010.01.27.
Utolsó belépés: 2014.08.17. 21:36
Inaktív!
2 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

VJudit82 (36) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.03.20. 12:02:02

Termékkód

1563359870

A Vevő elállt a vásárlástól.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A Vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

vilicskata (206) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.24. 13:51:39

Termékkód

1468193984

Nagyon korrekt,csak azért adok semlegest-mert nem tudtuk megoldani a licit törlést! Ajánlom mindenkinek!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

odry33 (474) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.05. 13:35:39

Termékkód

1451312253

Varrónőhöz kell vinnem a felsőt, mert több helyen lyukas!
Másik fél: Nem tudom miről,beszélsz semmilyen lyuk nem volt a felsőn!!!!De ha problémád volt nem értem miért nem kerestél meg???Lehet az egy kicsit korrektebb lett volna,mint semlegest adni!Soha nem adtam el hibás terméket,vagy ha van hibája azt jelzem!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

evici28 (50) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.15. 11:10:08

Termékkód

1275436355

az elején nagyon kedves, barátságos volt az eladó még én magyaráztam el neki hogyan is kell feladni nagy terjedelmű csomagot a postán és mennyiért szoktam én ezt megtenni ugyanis rengeteg csomagot adtam már fel, aztán nagyon flegma, kulturálatlan e-mail-eket kaptam tőle, a felhasználó nevét megjegyeztem vásárolni biztos nem fogok többet tőle.már ezt is megbántam de a szék nagyon jó árban volt. erre nem tudok pozitív értékelést adni.
Másik fél: Majdnem 1 hónapig elhúzódott az adás-vétel!A megjelölt szem.átvét.ellenére belementem a postai szállításba,elutalta a termék árát,meg a standart csomag árát,de megbeszéltük ha nem megy el standartba akkor küldi a fent maradó összeget,amit a mai napig nem tett meg!A nehézkes huzavona után,még ő volt felháborodva a negatív értékelés miatt és írta,hogy "én milyen egy rosszindulatú rohadék vagyok"!!!Ez mindent elmond úgy gondolom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.