vertesd (130) 97.1% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 134 | 219 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 144 | 229 adásvétel |
| Az eladóként kapott 99 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
pumukli5 (160) (Eladó)
Semleges
2015.04.03. 22:57:27
2019366770
Sajnos a vevo tobb heti varakozas utan nem jelentkezett tobbet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevo több heti varakozas utan nem jelentkezett tobbet.amariann80 (840) (Eladó)
Semleges
2014.08.12. 15:10:07
1948883495
A vevőnek nem kellett mert már sokat költött a vaterán így elállt a vásárlástól. Azért máskor gondolja meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kellett neki mégsem a termékA termék /korondi agyag váza/ 16 db-ban,teljesen összetörve érkezett meg. Oka az elégtelen csomagolás. A vázát az eladó mindössze egy szál újságpapírba és papír dobozba csomagolta, nem törékenyként adta fel. Szívesen fizettem volna többet postaköltségként ha a törékenységet is figyelembe veszi az eladó.
Másik fél: Sajnálom...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom a félre értést, értelmesen leírtam, hogy külföldön voltam, nem láttam hogy mi történik ez ügyben, és a vevő telefonon értesített, hogy megvette az összes terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: figyelmetlenségAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
olahildiko (3935) (Eladó)
Semleges
2013.01.31. 15:54:01
1694554334
Egy hetet várt utalástól fogva a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
agora500 (1364) (Eladó)
Semleges
2012.03.11. 22:14:39
1559047802
Jómagam - eladóként tévedésből kétszer tettem/ töltöttem fel ugyanazt a terméket, s ezt a tévedést a vevő rendkívüli elegáns intelligenciával és udvariassággal akceptálta és tolerálta nekem. Sajnos nekem nem engedi a rendszer a pozitív értékelést, pedig inkább ő érdemelné!!!
Másik fél: Lám Így is lehet értékelni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
