HiFoka (1694) 99.36%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1703 | 1936 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 74 | 78 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1788 | 2025 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1735 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos a választott termék már nem volt készleten, de korrekt módon, gyorsan tájékoztattak a lehetőségekről, ajánlottak hasonló terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék időközben kifogyott, de korrekt módon tájékoztattak szinte azonnal!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudta biztosítani a megrendelt kábelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzletkötés közös megegyezéssel nem történt, meg! Ennek ellenére mindenkinek ajánlom!!! Nagyon segítőskész és megértő Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendeléskor 10db termék volt, 1nap múlva nem volt belőle, csak egy lezárt tranzakció. Nem naprakész a készlet. Nem kaptam semmi választ. Úgy kellett kinyomozzam az üzlet telefonszámát, hogy választ kapjak egyáltalán.
Másik fél: Igen a termék elfogyott közben. De a kedves vevő nem rendelt és nem is tett fel kérdést. Van, hogy a készlet hamar változik nálunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gaborm2006 (10) (Vevő)
Semleges
2023.03.13. 08:47:22
3246771908
Sajnos úgy alakult, hogy nem tudtam átvenni a terméket. Az eladó megértőnek tűnt a problémámmal kapcsolatban, de ennek ellenére kaptam egy negatív értékelést. Tovább nem akarom ragozni...
Másik fél: Kedves Gábor,
Nem negatít adtam, hanem semlegeset, hiszen nem jött létre az adásvétel. Legközelebb összejön. Korrekt voltál. Jelezted, de ilyenkor mindig semlegeset adok.
Üdv,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a figyelmetlenségem miatt nem került megvételre a meghirdetett árú!Az eladó megértő volt,szívesen ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Korrekten jelezte. Előfordul. Köszönjük.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vadcoca71 (689) (Vevő)
Semleges
2022.05.14. 11:07:55
3150394859
Az eladó jelezte,hogy a termék időközben elkelt máshol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az adásvétel rendben volt.Gyors pomntos eladó A termék a tizedik napon elromlott.. Szervízben van
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Technikai ok miatt a termék mér nem volt elérhető. Az eladó kommunikációja, és hozzáállása a kérdéshez teljes mértékben jó volt, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A rendelt termékből nem volt raktáron....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrektségéhez nem fér kétség. Sajnos az első darab hibás volt, szó nélkül kicserélte egy másikra, ami sajnos ismét hibás volt (első egyáltalán nem kapcsolt be, másodiknál a bluetooth kapcsolat nem jött létre a mélynyomó és a fő egység között), az eladó vita nélkül visszaadta a kifizetett vételárat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sibrikmiklos (488) (Vevő)
Semleges
2020.10.06. 20:06:03
2955588719
Sajnálom de más terméket válsztottam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó fent felejtette a terméket, miközben azt már eladta máshol. Elég nagy csalódás volt számomra, mivel előtte beszélgettünk és kérdezgettem is a játékról.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tzsuzsi60 (265) (Vevő)
Semleges
2018.09.18. 17:34:22
2668521464
A termék hibás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem volt meg, de az eladó időben értesített.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt elado,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gszilvia275 (22) (Vevő)
Semleges
2018.08.15. 08:29:24
2642415431
A vásárlás nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül kétszer rendeltem meg. Ezt a boltban tisztáztam velük.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció az én téves rendelésem miatt nem jött létre. Utólag derült ki a számomra , hogy a fejhallgató nem kompatibilis a tv vel. . Az eladót erről értesítettem emailben aki ezt tudomásul vette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
13 cm es nek volt hirdetve,de csak 10 cm es volt,ezert a minosege is a sokol radioval vetekszik. ezt leszamitva jo kiszolgalast kaptam az uzletben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Voyager88_a (29) (Vevő)
Semleges
2018.01.08. 19:24:02
2577499271
A pontatlan személyes átvétellel kapcsolatos leírás "személyes átvétel egy bizonyos helyen" megtévesztő: egy zuglói boltban vettem át az árút, nem egy közösen megbeszélt helyen. A boltban van lehetőség kártyás fizetésre, még az ajtón is ki van ragasztva több kártya piktogramja is, de Vaterás vásárlás esetén csak készpénzzel lehet fizetni, melyre nem hívta fel a figyelmet a leírásban az eladó, csak a helyszínen derült ki. A magyar szabály amit a játékhoz adnak nem eredeti, közepes minőségű.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
levaiferko (122) (Vevő)
Semleges
2017.11.27. 12:35:24
2553464198
Sajnos a termék nem kompatibilis az autómhoz. Amúgy szuper bolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
levaiferko (122) (Vevő)
Semleges
2017.11.27. 12:34:09
2559491612
Szuper üzlet, és segítőkész eladók. Sajnos a kinézett termék nem fért bele az autómba.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Amit rendeltem azt kaptam. A garancia lehetne több is, főleg, hogy az eladó saját maga használta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindketten tanultunk akkor valamit.Gondolom lehetne egy automatikus választ (is) rendszerbe állítani- ha száznapos ünnep van és akkor nem néz a ló (be) az ablakon...:-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SzaszIsti73 (25) (Vevő)
Semleges
2017.07.18. 10:31:58
2499447998
Korrekt, megbízható eladó! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Késtem az értékeléssel, mert nem tudták kipróbálni a terméket, ami sajnos hibás volt, ezért nem tudtam használni, garanciában végül is rendeződött a probléma, a hibát kijavították!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A fizetéssel kapcsolatos problémák merültek fel az eladó hibája miatt. Sikerült rendezni, néhány hét alatt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
atudor60 (1240) (Vevő)
Semleges
2016.02.28. 10:05:40
2203826732
A termék ára az átvételnél már majd duplája volt a terméklapon meghirdetettnél. Igaz, "pénztártól való távozás" után jöttem rá erre, ezért az én hibám, miért nem szóltam ott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adàsvétel nem jött létre, az utalàshoz szükségse informàciót többszöri megkeresésre sem kaptam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Badogember666 (3) (Vevő)
Semleges
2015.11.16. 20:26:20
2142987728
jó kapcsolat tartás a vevővel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt kompatibilis a készülék a telefonommal.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
UDVARIASSABBAK IS LEHETTEK VOLNA DE A LEIRTAK ÉS AZ ÁTADOTT ÁRU KÖZT HJÁNYOSSÁGOK VOLTAK DE KÖZBEN MEGOLDOTTAM A PROBLÉMÁT TERMÉSZETESEN SAJÁT ZSEBBŐL! AMI + 3000-FT VOLT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos eltévesztettem,nem volt ezen a típuson USB csatlakozó,az eladó korrekt volt.
Másik fél: Gyors, pontos Vevő! Csak ajánlom! A termék sajnos nem felelt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fabianilona (332) (Vevő)
Semleges
2015.03.23. 13:35:19
2047561310
Jó vaterás, sajnos a termék nem felelt meg a leirásnak, de ezt korrekten közölte ! Nagyon korrekt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cserentano (105) (Vevő)
Semleges
2015.03.17. 10:24:47
2052097931
Minden rendben volt, nagyon kedves és segítőkész az eladó, rendkívül együttműködő volt. Végül egy másik terméket választottam, ezért hiúsult meg a vásárlás. Egyébként mindenkinek ajánlom, csak pozitív élményem van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék nem volt alkalmas a GPS-hez.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vétel ne jött létre, mert hiányzott a szett egyik eleme.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szentgyorgy72 (5) (Vevő)
Semleges
2014.11.17. 16:55:57
2001018086
Az eladó nagyon készséges volt,csak ajánlani tudom.A termék nem elégítette ki az igényemet,ezért nem vásároltam meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Figyelmetlenségünk miatt sajnos nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon rendes, segítőkész, sajnos az én hibámból nem jött létre a vásárlás. Ajánlom mindenkinek!!!!!
+++++++++++++
Másik fél: Sajnos a Vevőnek túl alacsony volt az állvány. Előfordul.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ÉN mint vevő saját hibámnak kőszönhetőlek mert nem oda figyelés veget kétszer üttötem le ugyan azt aterméket tiszt eviket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vzoltan976 (425) (Vevő)
Semleges
2014.05.26. 06:54:58
1897645970
Sajnálatos módon téves licitálás történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék már átvételkor hibás volt. Azóta is garanciális javításban van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt kompatibilis az iPod-ommal...
Másik fél: Nem volt kompatibilis a vevő eszközével. Csak akkor miért Én kaptam semlegest mikor minden kérdésére válaszoltam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt! időben tájékoztatott egy sajnálatos élírásról!
A kommunikáció kiváló és gyors!
Másik fél: Sajnálatos elírási hiba miatt nem jött létre az üzlet. Az elírás természetesen az Én hibám volt. Szolgáljon a mentségemre, hogy leütés után szinte azonnal felvettem a kapcsolatot a Vevővel, és tájékoztattam a készülék állapotáról. Így ki is derült egyből az elírás. Az elírás a következő volt: a fejlécben újnak lett jelölve a készülék, a leírásban viszont(már helyesen) már csak jó állapotúnak. Még egyszer elnézést érte.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
