gigigigi855666 (100) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 100 | 162 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 101 | 163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 100 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
RETROHORGASZ (349) (Vevő)
Semleges
2012.11.13. 09:49:40
1670961800
Az eladóval való kommunikáció értékelhetetlensége miatt elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Az illető Csepelényi Tamás néven garázdálkodik más nevén minősíthetetlen stílusban. Vasárnap 9-kor hívogat szintén minősíthetetlen stílusban, aztán meg mikor felajánlom a postázást saját költségemre (nem szerettem volna ilyen emberrel találkozni) eláll az egésztől. NE ÁLLJANAK VELE SZÓBA! "Csókolom!Elmennék érte, és válogatnék személyesen, hétfőn,ha megfelel, no és persze, ha kapok egy címet..."
"Megkérem Tisztelettel, hogy vegyen vissza a stílusából, mert negatívval fogom értékelni. Mi ez a hozzáállás, hogy meri rám tenni a telefont? Nem vagyok ehhez hozzászokva, hogy túlemancipált nők
fektessenek padlóra. Hétfőn meg fogom keresni, és remélem tisztázza ezt a hozzáállást!"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
