pintertundi (91) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
effhanna (678) (Eladó)
Semleges
2011.12.27. 17:35:32
1510749515
Az értékelésem valójában negatív! Kérlek, nálam többé ne vásárolj! A védőnői szolgálatnál van letéve ingyen elvihető ruha, játék, ingyen a rászorulóknak(gondolom nem ilyen szép, mint amit tőlem vettél, bocsánat, kaptál) ahol a postaköltséget sem kell kifizetned! Senkinek nem ajánlom!!!!!
Másik fél: Felháborít az értékelésed az utolsó emailed után. Ha nem emlékszel rá szívesen elküldöm. Én az után értékeltelek, tévedtem. Ott elnézést kértél a túl sok postaköltségért mert állítólag elszámoltad magad,és felajánlottad a különbözeten túl a vételárat is visszafizeted kárpótlásul.Az értékelésed után úgy hiszem a postaköltséggel manipulálsz ha kevesled a vételárat és ha reklamálnak érte leminősíted az embert pedig te akarsz többlet pénzhez jutni.Ha változtathatnák az értékelésemen csupa NEGATÍVOT kapnál mert nem vagy korrekt de még ősszintese. Tiltó listára kerültél nálam és a baráti körömbe is. Hazudós teszvesz-es.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
