Diamondchain (993) 99.6% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 997 | 1059 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 52 | 52 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1053 | 1115 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1013 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A terméket megkaptam, viszont óriási csalódás volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
oroshazipeter (4) (Vevő)
Semleges
2012.08.06. 13:30:43
1585881551
A készüléken a hirdetés szerint teljes Európa térképnek kellett volna lenni, de ez nem felelt meg a valóságnak. Hiányos térkép volt feltöltve. A készülék akkumulátora nem működik megfelelően 1 órát sem működik töltés nélkül. Írtam az eladó email címére, de válaszra sem méltattak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hibás terméket kaptam, törött , nem működő tartozékokkal. Több mint másfél hónap telt el, mire többszöri( kb.20) levélváltás, huza-vona után megkaptam a használható terméket, jó tartozékokkal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék nem felelt meg a támasztott követelményeknek. Nem kommunikált számítógéppel, pedig 4-5 gépen is próbáltuk. A kijelzője 3 hónap után tönkrement, pedig nem érte külső behatás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A telefont rendben megkaptam, de volt egy kisebb nézeteltérésünk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos a készüléknél a fényképező funkció nem tökéletes(2mpixelen csak szórványosan működik-a kicserélt készüléknél is)-talán típus hiba?!,mivel azonban pozítívan állt hozzá és cserét eszközölt ezért nem adtam negatívot,de pozitívat sem adhatok,mivel a hiba továbbra is fenn áll
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A teljes európa térkép nem volt a kártyán! És a garancia jegyre azóta is várok!
Másik fél: De volt, nem kellett volna letörölni. Én felajánlottam a segítséget és semlegessel jutalmazta. A garanciával is tisztában volt, hogy termék sorozatszám alapján történik, mint az Apple-nél, előnye, hogy nem lehet elveszíteni, szemben egy papírral. Ezért nem értem miért kell semlegesen értékelni. Máskor körültekintőbben!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner teljesen korrekt
Másik fél: Akkor miért semleges, ha végül Ön nem vásárolta meg a terméket, mert elutazott külföldre?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos modon nem jött össze az adásvétel más néven volt a bankszámlaszám azert nem teljesült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lehet a gps-t rendeltetés szerűen használni. Mikor ezt jeleztem nagyon sokára kaptam választ. Nem tudom az eladó miért nem készített eddig értékelést, a vásárlás után 10 percen belül átutaltam a vételárat. Szerintem tudta,hogy hibás árut sózott rám és várta az értékelésemet.
Másik fél: A termék nem volt hibás, nem értem az értékelést. Beállítást kellett csak elvégezni. Én értékelni havonta egyszer, egymenetben szoktam, ez az összeesküvés elmélet kicsit nevetséges...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Aranyos, kedves eladó, először hibás árut kaptam, de gyorsan kijavította a hibát. További kérdésekre nem szívesen válaszolt.
Egyéb esetekben biztosan ajánlható eladó. :)
Másik fél: 2 nap alatt közel 30 levelet kaptam tőle, köztük olyat, hogy "hol lehet buborékos borítékot venni". Én úgy gondolom, hogy nekem senkit nem kell megtanítanom az életre, de telefonos kérdésekre mindig is szívesen készséggel válaszoltam, jelen esetben is. Úgy látszik, hogy semleges a jutalom érte...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kaptam usb kábelt hozzá
Másik fél: Mert a töltő egyben az USB kábel is...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tranzakció nem jött létre,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
...........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem vagyok maximálisan elégedett mert van ami nem működik benne
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1788454.Zotya780 (2) (Vevő)
Semleges
2011.11.11. 20:39:25
1494228029
Sajnos nem jött létre a tranzakció. Több napos várakozás után sem kaptam visszaigazoló emailt, illetve az eladótól sem érkezett semmilyen jelzés. Nagyon sajnálom, mert komolyan gondoltam a vásárlást, ugyanis meglepetés ajándék lett volna a telefon a páromnak.
Másik fél: Rögtön a vásárlás után írtam egy üzenetet, nem értem, miért ne írtam volna, mikor nekem is az az érdekem, hogy az üzlet létrejöjjön. Érdekes módon a többi majdnem 1000 vásárló gond nélkül megkapta a levelem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem pontosan azt az árut kaptam amiről az aukció szólt. lényegében tökéletesen működik, de funkciók hiányoznak róla.
Másik fél: Kíváncsi lennék milyen funkciók hiányoznak, s miért sem sorolta fel ezeket? Természetesen azért, mert nem hiányzik egy funkció sem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézést kérek !
Ma hozta a posta, csak sajnos nem kaptam meg a pénzem és ezért nem tudtam kifizetni :(
Elnézést!
Másik fél: Akkor nem értem miért semleges, ha én mindent a megbeszéltek szerint tettem, a terméket pedig nem vette át, amiért a postaköltséget is elbuktam. Én úgy gondolom, hogy az Ön mulasztása miatt nem nekem jár a semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre nekem nagyon gyorsan kellett volna ,mert utaztam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció ha nehézkesen is de rendben lebonyolódott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner korrekt segítőkész!A tranzakció nem az Ő hibájából hiúsult meg!!Az árut a lehető leggyorsabban elküldte!A csomagot a posta tüntette el szállítás közben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt Magyar nyelvű használati útmutató,jótállási jegy. Más rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut nem a meghirdetett áron kaptam meg.
Másik fél: Személyes átvétel volt és végül a bluetooth-os verziót választotta a sima helyzett, ami drágább. Nem értem a problémát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vadvirag53 (-1) (Vevő)
Semleges
2011.10.04. 13:57:07
1480176716
a termék késett, hétfőn rendeltem és pénteken érkezett. kinek a hibájából nem tudom!
Másik fél: Ha lassabban ért oda, akkor ez a semleges értékelés a postának szól és nem az eladónak, aki időben
feladta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lassabban ért hozzám a termék, mint ahogyan meg lett ígérve, mással elégedett voltam.
Másik fél: Ha lassabban ért oda, akkor ez a semleges értékelés a postának szól és nem az eladónak, aki időben feladta.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
RamonesGabba (36) (Vevő)
Semleges
2011.10.03. 12:14:27
1479929706
A személyes átvétel kicsit döcögős volt.Nem volt nála a megbeszélt típus .
Másik fél: Nem értem a problémát, a vevő végül egy drágább készüléket választott, amit jelentősen olcsóbban megkapott. Hogy ez miért semleges, rejtély...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék 1 hétig működött tökéletesen,aztán már kezdődtek a gondok.Le fagyott el mosódott a kép,ki és be kapcsolt navi használat közben.
Reklamáltam és kaptam másikat,egy kis meg várakoztatás után,de meg kaptam.
Ezt mind ki véve!Korrekt partner,ajánlom mindenkinek
Másik fél: Nem igazán értem, hogy miért semleges, ha adtunk egy új készüléket pár napon belül. Ráadásul a kedves vásárló kihagyta, hogy mind a két esetben elvittük neki az új készüléket. Szerintem már csak ezért sem semlegest érdemlek. Egy kis korrektség elfért volna. Mindenhol előfordulnak időnként hibák, de azt kell értékelni, hogy ezeket hogyan orvosoljuk. Én 110%-osan orvosoltam.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem teljesen azt kaptam meg elsőre, ami hirdetve volt. A hirdetett teljes Európa térkép helyett csak 23 ország volt rajta és a 2GB-os kártyára nem is fért fel már több. Jópár e-mail váltás után végül kaptam ingyen és bérmentve egy 4GB-s kártyát amin már a minden rajta volt. AZ egész 1-2 nap alatt lezavarható lett volna, ha nem csak e-mailben lehett volna az eladóval kommunikálni, hanem telefonon is. Így ez sajnos 10 napot vett igénybe.
Másik fél: Mindenkivel előfordult már, hogy hibázott. Emberek vagyunk. Ilyenkor azonban szerintem úgy korrekt, hogy megadjuk a korrigálásra az esélyt. Én éltem a korrigálással és adtam ingyen egy 4gb-os memóriakártyát a 2gb-os mellé, de úgy tűnik, hogy ez sem volt elég jó. Szerintem ezért a semleges értékelés nem korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7567503.pubi61 (1) (Vevő)
Semleges
2011.09.10. 12:39:33
1471633136
nem tudtam elérni telefonon
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vargapayaray (22) (Vevő)
Semleges
2011.08.26. 19:30:08
1473203047
Az árú sikeresen megérkezett,igaz nem 24.,hanem 48.órán belül.Az árú tökéletes.Köszönet!
Másik fél: Ha a posta késik az áruval, akkor a postának járna a semleges szerintem, nem az eladónak, aki időben feladta. Egy kis korrektség elfért volna...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hirdetés félreértelmezhető volt!
Másik fél: Amennyiben nem tudja értelmezni a termékleírást, kérje meg mások segítségét. Mindenki másnak sikerül, akkor úgy gondolom, hogy nem a hirdetéssel van a probléma.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bolyhocska (27) (Vevő)
Semleges
2011.08.18. 16:38:48
1469833021
Bár telefonon nem lehetett elérni őket,emailen rendben komunikáltunk!
Másik fél: Elnézését kérem, hogy el mertem menni nyaralni... Ilyesmiért semlegest adni, mikor a terméket azonnal megkapta, nem éppen korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
styefipali (18) (Vevő)
Semleges
2011.08.17. 19:35:55
1468962613
Összességében elégedett voltam mindennel.
Másik fél: Ilyen esetben a pozitív értékelést kell bejelölni, nem értem a semlegest.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Garanciával kapcsolatban semmit sem kaptam. A telefon amúgy szép, biztos okos is... De úgy vettem észre, hogy ennek a telefonnak csak a Wifi az oka, amiért meg kéne tartanom... Mivel nem lehet vele fényképezni... Facebook, eBuddy, MSN, SKYPE alkalmazásokat nem tudom használni, csak wifi használatával... Magyar nyelvű menü van a telefonon, de kell francia és angol tudás is a kezeléshez... Számológép, zenelejátszás, sms, telefonálás, eddig más alkalmazható funkcióját nem találtam... Köszönöm!
Másik fél: Ha elolvasta volna figyelmesebben a termékleírást, láthatná, hogy ezek az alkalmazások WIFIn keresztül működnek, amit korrekten leírtunk. Nem igazán érzek jogosnak egy olyan semleges értékelést, ami a vásárló figyelmetlenségéből ered.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
180011.Zhane1 (73) (Vevő)
Semleges
2011.08.06. 07:38:57
1465701861
Az áru nem felelt meg a"teljes valóságnak",a partner gyorsaságával semmi gond nem volt.
Másik fél: Ha állítunk valamit, azt illik alátámasztani, ugyanis anélkül nem ér semmit. Mi nem felelt meg a valóságnak? Érdekes, hogy ezt nem tartalmazza az indoklás, talán azért, mert a vásárló alá sem tudná támasztani állítását, ugyanis a termék 110%-ban megfelelt a leírásnak. A vásárló elégedett volt a termékkel, ezért nemigazán értem a semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék nem tudta az összes funkciot ami hirdetve volt:(
Másik fél: De tudta. Kíváncsi lennék, hogy mit nem tudott a vevő szerint, de ezt ő sem írja le, talán azért, mert állítását Ő maga sem tudná alátámasztani.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék a leírással ellentétben egymagos 468 Mhz-es cpu-val szerelt, az ígért 2011-es full EU térkép helyett 2009-es kb fél EU térképpel adták. A bluetooth-al megkerestettem a telefonomat vele, párosítottam, akkor rendben működött is, de következő alkalommal már nem akart kapcsolódni hozzá. Ezenkívűl még nem találtam olyan formátumú filmet amit ne úgy játszana le mint egy diavetítést (de még nem adtam fel). Egyébként valóban új, magyar nyelvű menüvel, a kiegészítői is mind rendben megvannak.
Másik fél: Ez nem igaz, a készülékben kettő központi feldolgozóegység van, nem csak egy. Ha a vásárló jelzi, hogy véletlenül rossz térkép került rá, még aznap megoldottuk volna. Azonban nem jelezte, néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Arról nem tehet a készülék úgy gondolom, hogy nem tudja összekapcsolni mobiltelefonjával, mindenki másnak, köztük nekem is problémamentesen sikerül. Az szintén nem a készülék hibája, hogy a felhasználó nem képes videót konvertálni rá.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem rendeltem meg az árut valaki más rendelte hejettem ezért nem sikerült a tranzakcio
Másik fél: Ez azért nem állja meg a helyét, mert a vevő többször megígérte, hogy hamarosan küldi a vételárat a termékért. Ha nem ő vásárolta volna, értelemszerűen nem ígérte volna meg folyamatosan, hogy ki fogja fizetni. Tehát ez a semleges egy jogtalan értékelés.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
havasirobert (8) (Vevő)
Semleges
2011.07.28. 08:18:21
1460124874
megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KissAndrea1 (4) (Vevő)
Semleges
2011.06.15. 13:55:11
1456085308
Beállítási problémáim voltak, de végülis az eladó megoldotta.
Másik fél: Leírtam emailben a beállításokat a vevőnek, nem tudta beállítani. Ezért viszaküldte, hogy állítsam be neki, beálítottam, majd a saját költségemen visszapostáztam. Ezekután semlegesen értékel. Rendkívül inkorrekt hozzáállás semlegessen értékelni a segítőkészséget, amely ráadásul még nekem került plusz költségbe.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petrovicsa (149) (Vevő)
Semleges
2011.06.12. 13:52:32
1456602551
Sajnálatos módon a telefonnak elmegy a térereje, a t-mobilos kártyát nem mindig érzékeli bármelyik helyen van, telefonálás közben alig hallja a másik fél, amit beszélek.
Másik fél: Ezt a problémát mi tesztelés során nem tapasztaltuk, ezért kétlem, hogy a készüléknek lenne a hibája, de ha valami baj van nyugodtan lehet jelentkezni, hisz a telefon garanciális.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a garanciával vannak kis problémák de muszály értékelnem mert nem tudok vásárolni addig!Nem volt gond mindaddig míg a készülék két nap után hibás lett!Utánna jöttek a bonyodalmak hogy két hónapig kellett volna várnom a szerelés vagy a másik készülékre.Csak azért írtam semleges értékelést de ha minden sikerül amit ő megigért akkor át értékelem!
Másik fél: A készüléken elvégeztünk egy szoftverfrissítést, ami után minden rendbejött. A 2 hónapos várakozási idő nem tudom kinél volt, de nem nálunk az biztos, valakivel összekever. Az említett átértékelést pedig azóta is várjuk türelmesen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1294064.lovaskate21 (595) (Vevő)
Semleges
2011.05.14. 06:17:39
1450636211
A termék, vagyis a telefonhoz, nem volt használati utasítás, a küldött oldalról nem lehetett letölteni és megnyitni, csak többszöri levélváltás után.
Javításra szorult már kipróbálás után és nem volt hajlandó a személyes átadás-átvételre, pedig mindennap járok Debrecenben és tudom hol lakik, így a posta költséget megspórolhattuk volna.
Kissé bizalmatlan lettem.Én mindenkivel hajlandó vagyok személyesen találkozni, nincs rejtegetnivalóm.
Másik fél: A használati utasítás mindvégig fent volt, arról nem tehetek, hogy csak sokadjára sikerült letölteni, senki másnak nem okozott problémát.
A vevővel számtalanszor tudattam, hogy éppen Budapesten vagyok, ezért NEM tudom személyesen átvenni a terméket Debrecenben, de úgy tűnik, még mindig nem sikerült megértenie. A javításra küldött készülékkel pedig triviális "probléma" volt: nem tapadt rá a képernyővédő fólia, ami ajándékként járt a készülék mellé...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orsika261981 (18) (Vevő)
Semleges
2011.04.29. 15:09:28
1438680976
A javitasi idovel volt egy kis problema nem a megadott idon belul tejesitette de azert meg lett javitva
Másik fél: A késés nem a Mi hibánkból történt, a nemzetközi posta túlterhelt volt, ezért történt a késés (5 nap, ami szerintem azért kibírható volt). Mi expressz sebességgel intéztünk mindent, de a nemzetközi szállítmányozást nem Mi intézzük, nincs ráhatásunk.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elégedett voltam
Másik fél: Ez ellentmondásos. Ha elégedett a készülékkel, miért semlegesen értékel? Valószínűleg félrekattintás lehet az oka.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg a le irtaknak.
Másik fél: A termék maximálisan megfelelt a leírtaknak. A nem megfelelő beállítások nem tekinthetőek a készülék hibáinak. A mai világban mindent be kell állítani, anélkül nyilván nem kapjuk meg a várt eredmány. Ezért a semleges értékelés szerintem jogtalan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Naplemente1_v (533) (Vevő)
Semleges
2011.03.14. 10:10:18
1440511877
Attól kezdve, hogy létrejött az adásvétel, az eladó nem válaszol az emailekre, kíváncsi vagyok arra, hogyan lehet pl. a garanciát érvényesíteni.
Másik fél: Minden egyes levelére válaszoltunk, de a citromail emailfiókja rendszeresen visszadobja leveleinket. Szerintem ezt a problémát nem nekem kell megoldani. Válasszon egy megbízhatóbb szolgáltatót. Ha a hiba nálam lenne, elfogadnám az értékelést, de a hiba ott van, ezért a semlegest teljes mértékben jogtalannak ítélem meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sima (nem bélelt) borítékban érkezett a termék, ami megsérült!
A telefon töltője használhatatlan volt!Maga a telefon nem sérült, de a töltő el volt törve több helyen!
Probléma jelezve lett az eladónak aki,idézem: "Ennek ellenére küldünk egy új töltőt, ha előtte a tranzakció pozitívan
van értékelve."
Másik fél: A sérülés a posta hibájából történt, ezért az eladót nem lehet felelősségre vonni. Ugyanakkor a készülék bélelt csomagolásban volt. A vásárló figyelmét felhívtam, hogy sérült csomag esetén jegyzőkönyvet kell felvenni, s megtagadni a csomag átvételét. Ezt nem tette meg, átvételével elismerte, hogy a csomaggal nincs probléma. Jeleztük, hogy annak ellenére, hogy a posta hibája, adunk egy új töltőt. Ezt nem várták meg, hanem semlegesen értékeltek. Kezdő, türelmetlen, tapasztalatlan Vaterázó, akit senkinek sem tudok ajánlani. Érdemes megtekinteni a pozitív értékeléseink számát, amely önmagáért beszél.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
