mindenamizene (269) 98.91% felhasználó összefoglaló oldala

98.91% pozitív visszajelzés
(272 Felhasználó adta)
98.91% pozitív visszajelzés
(272 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 271 420 adásvétel
Semleges: 13 adásvétel
Negatív: 0 0 3 3 adásvétel
0 0 286 436 adásvétel
Az eladóként kapott 278 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Veresegyház
Regisztráció dátuma: 2010.02.11.
Utolsó belépés: 2012.10.27. 07:12
Inaktív!
61 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

SpenikJ (554) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.07.16. 15:15:46

Termékkód

1615938386

Sajnos nem felelt meg a termék.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ugribugri (42) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.18. 12:25:59

Termékkód

1582855193

Sajnos mégsem jó a méret, ezért visszavontam a licitemet, amire nem kaptam választ és az aukció lezárult.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Pochahontas (140) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.11. 20:43:39

Termékkód

1568268125

A termek nem volt ujszeru, ezert sajnos nem tudok pozitiv ertekelest adni. Az elado korrekt, azonnal vissza akarta utalni a vetelarat, de a postakoltseg majdnem annyi mint a vetelar ezert nem kuldtem vissza a pulcsikat. Kommunikacio es reklamacio kezeles kivalo.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

szenkata81 (71) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.04.20. 16:20:07

Termékkód

1568326076

korrekt eladó

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Ritya (649) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.17. 21:35:49

Termékkód

1522200032

Sajnos nem lesz baba. Az 'Én' hibámból nem jött létre az adásvétel! Csak azért semleges, hogy ne kelljen kifizetnie a feltöltési díjat! Mindenkinek ajánlom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vakkanto (14) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.29. 15:56:31

Termékkód

1507149851

korrekt, együttműködő

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szfandrea (115) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.21. 14:13:49

Termékkód

1458740226

A termékkel minden rendben volt.DE nekem 5napon belül utalnom kellett,amit én azonnal teljesítettem is.Bankon belüli utalásról volt szó, így az összeg is aznap megérkezett.Ehhez képest mailt kellet írnom, hogy mikor érkezik meg a csomagom.Persze választ nem kaptam, hanem az érdeklődő mailem napján postázva lett a termékem. Semmi gond, van hogy az ember elfoglalt és ezt a másik ált.meg is érti, de erről sztem illik értesíteni a másikat, aki igyekszik gyors, pontos lenni.Köszönöm a hozzáállást!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

phajnal19 (109) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.04.06. 15:58:18

Termékkód

1445249305

Az eladó leveléből ollóztam: 'A ruhát valóban 1 forintért sikerült megnyerned, de a boriték és a benzin a postára had ne legyen még az én költségem.' No comment!
Másik fél: Igen a kedves vevő valóban "ollózott", azt elfelejtette idézni, hogy nyugodtan visszaküldheti a ruhát, megtéritem plusz postaköltséget is, ha nem elégedett. 300Ft-ot fizetett a ruháért postával, mindennel együtt, ebből 165Ft volt a sima posta, tehát 135 Ft-on rágódunk. Remélem más több sikerrel jár a kedves vevővel.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

christy137 (145) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.03. 16:40:29

Termékkód

1435013314

Az adásvétel nem jött létre sajnos az én hibámból. Pont egy olyan kiscipőt kaptunk ajándékba amilyenre licitáltam :-( kettőre pedig nincs szükség. Az eladó sokáig türelmesen várt, hátha megtetszik valami, de sajnos méretben nem találtam olyat amire szükségünk lett volna.Kedves, komprumisszumra hajlandó kishölgy.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bkati4 (1259) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.24. 09:40:37

Termékkód

1213570218

A termék nyakánál lyukas volt,amit nem lehet úgy megvarrni hogy ne látszódjon. Már gyárilag az lehetett. Sajnos már nem adható igy ajándékba.Pedig hibátlannak volt hirdetve és nem is volt ólcsó...
Másik fél: Sajnálom a hibát én nem vettem észre. Ha megkerestél volna értékelés előtt biztosan találunk megoldást hogy ne legyél csalódott. Még egyszer sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mira0717 (32) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.13. 08:35:48

Termékkód

1018555465

Sajnos nem tudok pozitívat adni! Az eladó azt írta, hogy a ruhák "hibátlanok, újszerűek", ennek ellenére a szép darabok mellett voltak bolyhosak, foltosak és lyukasok is!!!! Miért téveszti meg a vásárlókat???? Ezeket a hibákat kötelessége jelezni!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mira0717 (32) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.13. 08:32:19

Termékkód

1017010417

Sajnálom, de nem tudok pozitívat adni! Az eladó azt írta, hogy a ruhák "hibátlanok, újszerűek", ennek ellenére a szép darabok mellett voltak bolyhosak, foltosak és lyukasok is!!!! Pedig külön rákérdeztem, hogy tényleg hibátlanok-e!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

arcencil_t (167) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.30. 19:08:53

Termékkód

1002021774

Az eladó nagyon gyors volt és pontos azonban nem tudok pozitívat adni, mert a pizsama állapota nem felelt meg a leírásnak "hibátlan, újszerű", valójában tiszta boholy és nagyon használt :-( Ezen felül 100% poliészter.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.