sybilke (1785) 99.83%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1778 | 4228 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1801 | 4254 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1877 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
joeking54_v (371) (Vevő)
Semleges
2019.07.21. 11:25:01
2789539076
Az eladó nagyon kedves,megbízható.Sajnos mégsem volt megfelelő a termék. Ezt leszámítva az eladót ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kabát méretben megfelelt volna, de formája, fazonja, anyaga nagyon nem tetszett, így elálltam a vásárlástól. Az eladó nagyon megértő, segítőkész, korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rekababa121 (301) (Vevő)
Semleges
2015.07.27. 14:16:36
2092724735
Az eladó nagyon kedves,megbízható.Sajnos mégsem volt megfelelő a termék. Ezt leszámítva az eladót ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a leütés idején már elkelt a termék. Nagyon korrekt, gyorsan reagáló volt partnerem. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
simonand_a (14) (Vevő)
Semleges
2014.10.15. 09:53:44
1977643820
Sajnos nem közölte velem, hogy a 41-es méret ellenére a csizma csak 39-40 lábra jó, így azt sajnos használni nem tudom.
Másik fél: A terméklapon pontosan feltüntettem a cipő belső talphosszát. Mivel az én lábam 36-os, teljes biztonsággal nem tudom megállapítani, hogy a 41-es jelzésű csizma mekkora lábra jó, ezért írtam le pontosan a belső talphosszt, az alapján a vásárlónak kell megítélnie, hogy neki jó-e. A beírt méret nem minden, ezt tudnia kéne annak, aki cipőt on-line vásárol. Ha nem biztos a dolgában, vásárlás előtt érdemes kérdezni. Sajnálom, hogy ez nem történt meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
domper27_t (9299) (Eladó)
Semleges
2014.10.13. 12:44:17
1979099309
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adás-vétel az Én probémáim miatt nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem az eladó hibájából nemjött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
beatrixbujdoso (768) (Vevő)
Semleges
2014.01.24. 06:04:22
1834446548
Sajnos nem érkezett meg a termék külföldről, ez nem az eladó hibája, én még reménykedem benne, hogy megérkezik, de értékelnem kell,mert letelt az idő. Az eladó kommunikációjával nagyon elégedett vagyok. Várom a terméket, hátha.....
Másik fél: Sajnos, a termék végül sem érkezett meg, ezért a teljes összeget visszautaltam a vevőnek. Remélem, legközelebb több sikerrel járunk, és ezúton is köszönöm az együttműködést! :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció meghiúsult, de nem az eladó hibájából. mindig mindenről pontosan tájékoztatott, és amikor a hibát felfedezte, azonnal visszautalta a pénzemet. Megbízható, korrekt partnernek gondolom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a vásárlás nem jött össze mert nem megfelelő strassz kövek voltak de az eladó naygon rendes
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miután leütöttem a terméket írtam az eladónak hogy sürgősen szükségem lenne rájuk de nem tudott válaszolni csak később de addigra már beszereztem máshonnan! Amúgy az eladó nagyon kedves barátságos,majd legközelebb :)
Másik fél: A vevő kedden leütötte és írt nekem, hogy hétfőre kellenek neki a kövek,de én szabin voltam, nem láttam az üzenetét. Szerdán is írt, aznap válaszoltam, és megírtam, hogyha utal, én még aznap megkapom (4 órán belül megérkeznek az utalások!), és legkésőbb csütörtökön postázom, ami elsőbbségivel péntekre ott van, tehát még hétfő előtt. Nem utalt, de azt írta vissza hétfőn, hogy elutazott, és ha hazajön, akkor pénteken elutalja, de akkor sem utalt. Nem gondolom, hogy lassú voltam, és a terméklapon sem írtam, hogy a rendeléseket 24 órán belül postáznám. Ezért nem érzem egészen korrektnek a semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket kifizettem és nem kaptam meg.
Másik fél: A pénz beérkezése után 2 nappal adtam fel elsőbbségivel -- mert így kérted. Mivel nem ajánlott küldemény, nem tudom lenyomozni. Felelősséget nem tudok vállalni a nem ajánlott küldeményekért -- ezt le is írtam a szállítási feltételekhez. Sajnálom, hogy így alakult, de nem az én hibámból nem jutott el hozzád.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csupa++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Visszavontam a vásárlást, de azért köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kicsiagika25 (1) (Vevő)
Semleges
2012.01.27. 17:51:23
1530957629
A szállítással nem voltak gondok, de a leírtak apján más elképzelésem volt a termékről. Pulóverként volt feltüntetve a hidegebb napokra, ennek ellenére sokkal vékonyabb mint ahogy gondoltam, de ezért nem feltétlenül az eladót hibáztatom, mert lehetséges hogy nekem kellet volna a vétel előtt, jobban érdeklődnöm, mert a kommunikációval nem volt gond, segítőkész volt az eladó a szállítási részletek megbeszélésénél.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos külföldi termék lévén az eladó önhibáján kívül nem érkezett meg az áru!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2027193.hnorinah (2) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 14:39:16
1485648002
Többször írtam, smst küldtem, nem várok tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2027193.hnorinah (2) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 14:38:59
1485647999
Többször írtam, smst küldtem, nem várok tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2027193.hnorinah (2) (Vevő)
Semleges
2011.11.16. 14:38:43
1485647996
Többször írtam, smst küldtem, nem várok tovább
Másik fél: Okt.2-án személyes találkozót kértél az akkori hétvégére, még aznap írtam, hogy nekem az nem jó, és megadtam több további lehetőséget. Utána nem kaptam sem emailt, sem sms-t. A terméklapon fel van tüntetve, hogy: "Személyes átvételnél, kérlek, ne várd, hogy feltétlenül én igazodjak hozzád! Inkább kérdezz vásárlás ELŐTT. Ha nem felel meg, ne vásárolj!" Sajnálom, hogy ennyire elsiklottunk egymás mellett, az eddigi értékeléseimből látható, hogy mindig teljesítem a megrendeléseket, pláne, ha a termék készleten van -- nem érdekem, hogy másként tegyek. Remélem, legközelebb sikeresebb lesz a kommunikáció!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a tranzakció nem jött létre az eladó önhibáján kívül, de nagyon lelkiismeretes és mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibám miatt nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pimpike23 (250) (Vevő)
Semleges
2011.03.17. 18:45:08
1438225130
Megbeszéltük az eladóval a problémákat, mivel nem történt tranzakció, nem lehet pozitívat adni. Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudott azonnal utalni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
