opeles100 (408) 97.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 418 | 451 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 434 | 467 adásvétel |
| Az eladóként kapott 360 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A " nem volt még szétszerelve " leírás,nem tükrözi a valóságot,ezen kívül minden gyorsan és korrektül ment.
Másik fél: Drága Böllér Úr!
Egy 100 éves eszközt vett meg potom áron, és azt reklamálja nekem, hogy szét volt szedve?? Én nem szedtem szét! Tehát állításom jogos, hogy én nem szedtem szét, és tudomásom sem volt róla!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kazimester (387) (Vevő)
Semleges
2016.01.04. 19:10:08
2163390632
A hibátlan tápegység helyett a levágott szekunder csatlakozó mellett, korrektül, kaptam egy hálózati csatlakozó kiegészítőt. A kompenzációt elfogadtam, a kiégett biztosítékot kicseréltem. Egy hibátlan trafónak azért tudtam volna örülni.
Másik fél: Közöltem a termékben beállt változást, ajánlottam hogy ha nem felel meg küldje vissza. Elfogadta, most pedig méltatlankodik. Komplikált vásárló, nem kommunikál!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az én hibámból nem jöhetett létre az üzlet.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: "adásvétel nem jött létre."
Mégis ki nem jelentkezett vásárlásra??? Én fenn tartottam az ön részére 2 hétig! Van képe semlegest írni??
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval nem sikerült megegyezni.
Másik fél: Nem sikerült??? Én az Ön kérésére előre hoztam az aukció zárását! Utána nem jelentkezett, nem lehetett elérni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
-klaszka- (200) (Vevő)
Semleges
2011.07.28. 21:19:12
1465835851
Tévedés volt, elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
