zebulon2010 (394) 99.75% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 395 | 473 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 412 | 490 adásvétel |
| Az eladóként kapott 397 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bakosgabi75 (64) (Vevő)
Semleges
2014.10.04. 12:42:51
1958585438
Az eladó nagyon segítőkész volt, mindenben segített, profi, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3425132.Danie060 (-2) (Vevő)
Semleges
2014.09.12. 18:08:08
1966066379
E - mail cim , szamlaszam tulajdonosa illetve az elado is 3 kulonbozo szemely . Bizalmatlan voltam vele szemben es meggondoltam magam!
Másik fél: ANETT! Átvertél 15000- Ft-al, használod a nike cipőt és a pénzem is megtartottad, 27 napja vissza utaltam a teljes vételárat (!!) azt hiszed humoros vagy, ha új regisztrált néven leütsz aukciómat, de LEBUKTÁL! Ezt a nevedet is tiltó listára teszem és írok a vaterának, tiltsanak le IP cím alapján!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maurer115 (403) (Vevő)
Semleges
2014.06.12. 23:08:49
1913627255
sajnos a mérethiány miatt nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:36356334 (4) (Vevő)
Semleges
2014.05.26. 09:24:15
1879863398
Mivel külföldi áru volt nem az eladón múlt a hosszadalmas szállítási idő. Az eladó mindvégig nagyon készséges volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Még mindig nem kaptam meg a terméket!!
Másik fél: Kétszer ütötted le az aukciót, 1 terméket fizettél, 13 nap alatt nem érkezik meg a cipő külföldről, kizárólag az aukcióban meghirdetett idő alatt. Nyomkövetési számot adtam!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:36193014 (1) (Vevő)
Semleges
2014.05.12. 10:40:37
1893410834
nem teljesült a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
8229556.HNoel (-1) (Vevő)
Semleges
2014.04.27. 10:31:01
1889892539
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fajvikike (226) (Vevő)
Semleges
2014.01.19. 13:17:05
1832062577
meggondoltam magam a kabáttal kapcsolatban
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
geoglobe (1603) (Vevő)
Semleges
2013.10.01. 07:08:48
1800550505
Csak az én hibám volt, kedves, rugalmas és elnéző partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!Szép terméket kaptam!Csak ajánlani tudom++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Trinity08 (240) (Vevő)
Semleges
2012.12.11. 12:47:08
1658696405
Kedves, rugalmas, korrekt eladó. Az overáll nem teljes mértékben felelt meg a leírásnak ezért az adásvétel nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bociesmano (45) (Vevő)
Semleges
2012.04.23. 20:35:59
1575015638
Sajnos a termek nem felelt meg a leirt kifogastalan allapotnak, de mukodokepes szerencsere.
Másik fél: AMIT LEÍRTÁL,nem igaz és nagyon rosszul esett!!!!!
Elmentél érte, KIPRÓBÁLTAD!!! Tökéletesen működő, hibátlan állapotú textilgőzölőt vettél meg személyesen, ha NEM ÉRTESSZ HOZZÁ (?? )miért én kapok semlegest!? Tiltólistára tettelek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szuzicica (251) (Vevő)
Semleges
2012.02.19. 21:47:03
1542598040
Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
25 kg zsákos ruhát vásároltam, ami sajnos egy nagy csalódás volt. Tele lyukas és kimoshatatlan foltos,pecsétes, bolyhos ruhával. A fele a kukába került én meg kidobtam egy csomó pénzt az ablakon...
Másik fél: Sajnálom, ha nem tetszett, máskor vegyél magasabb (krém) minőségi kategóriás ruhát és ne I.osztályt 600.- Ft/-kg-ért, amitől csodát nem várhatsz! Igy kapom zsákban és adom tovább, ha több a kelleténél, de még ilyennel nem találkoztam, amit leírtál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel saját hibánkon kívül nem jött létre.Az eladó megbízható,korrekt ember.Szívem szerint POZITÍV minősítést adnék de sajnos a rendszer nem teszi lehetővé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
-------------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
