16478721.Liw00 (86) 95.74% felhasználó összefoglaló oldala

95.74% pozitív visszajelzés
(90 Felhasználó adta)
95.74% pozitív visszajelzés
(90 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 90 129 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 4 5 adásvétel
0 0 99 140 adásvétel
Az eladóként kapott 57 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Szentlőrinc
Regisztráció dátuma: 2010.02.20.
Utolsó belépés: 2012.04.02. 20:34
Inaktív!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Zaloca (2) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.02. 21:24:13

Termékkód

1515096926

Sajnálom, hogy más portálon már elkelt az áru.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bkatka21 (397) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.19. 06:51:07

Termékkód

1456210324

Eladó kommunikációja kiváló!Ezért semleges az értékelés és nem negatív.Sajnos nem volt feltüntetve a termék anyaga ami nylon harisnyának felel meg.Ami lényegesebb,hogy nem új volt ahogy az a fehérre írva volt(bolyhos illetve szálhuzott).Cserét fel ajánlott,de saját költségre a posta költség és nem volt olyan terméke ami tetszett volna és megérje nekem a + szállítási költséget!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

679525.Ancsika13 (302) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.01. 18:58:51

Termékkód

1441385827

mindkettőnk hibájából nem jött létre az üzlet!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Olian2 (409) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.18. 18:38:23

Termékkód

1445888247

Hát nem ajánlom senkinek. Értetlenkedik, számolni azt nem tud, de magyarázni igen... Ami két hét sincs, az neki három is van. Igazságtalanul lehúzza az értékelésem, pedig IGAZOLNI TUDOM, HOGY NEM ÉRT IDE A PÉNZ, AMIKOR ELUTALTAD!!!!! A te hibád volt a késlekedés, ezért kaptál semlegest. A másodikat meg azért, mert még mindig nem érted!!! Pedig ezt először pozitívnak szántam. Hát szívből sajnálom!
Másik fél: komolyan ez szánalmas hogy egy 3 pontos értékelésre ideadsz 2 semleges értékelést.. örüljél akkor,biztos nagyon jobb most a lelked. BEMÁSOLTAM AZ UTALÁST HOGY ELMENT A PÉNZ. nagy lehet a bizonyításod. csak bánom hogy nem lehet változtatni az értékelést,meg még ajánlak is

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Olian2 (409) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.04. 12:00:56

Termékkód

1447130026

A terméke megvétele után 11 nappal érkezett meg a pénz, amivel semmi probléma nem is lett volna részemről, ha utána nem húzza le az értékelésem a hosszú lebonyolítási idő miatt, ami ugye nem az én hibám volt! Az adatokat időben, az első válaszban megkapta, a küldemény másnap lett postázva. Emailekre alig válaszolt, a termék átvételét sem jelezte. Ezért semleges. Ez a fajta magatartás itt nem lesz túl népszerű!!!
Másik fél: Egyszerre utalok,és érdekes módon mindenki máshoz csak hozzá nem érkezett meg időben az utalás..A lebonyolítási időre adtam 3 pontot (szerintem jogosan),minden másra 5-öt,ez biztos megért annyit hogy semlegest kapjak,nagyon számít az az 1 század százalékromlás tényleg,ha meg annyira jó,más feljavítja

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

vidiadv (910) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.01. 22:07:22

Termékkód

1342701918

Kommunikatív eladó, bár a termék nem felelt meg a leírásnak, sajnos nem volt hibátlan. Az eladó pozitívan állt a dologhoz, meg tudtuk beszélni a problémát. Köszönöm.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.