tothandrea0120 (321) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 321 | 387 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 331 | 397 adásvétel |
| Az eladóként kapott 280 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem jött létre a személyes átvétel, pedig pont aznap kerülhetett volna sor, amikor jött a semleges értékelés. Sajnálom, mert tényleg át szerettem volna venni, de ezután én is csak egy semleges értékelést tudok adni. Ez volt az első sikertelen üzlet a vaterán, tényleg kár a türelmetlenségért. Igaz nekem is sok minden össze jött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szerintem kommunikációs hiba miatt nem jött létre az adás-vétel. Egy kicsit túlreagálta az eladó, és leértékelt mielőtt tisztázhattuk volna a dolgot.Én próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de nem sikerült.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt már ilyen pelus, így nem tudtam belőle vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
boditibine (104) (Eladó)
Semleges
2012.01.31. 14:26:06
1506224123
Nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Nem értem miért adtál semleges értékelést Nekem hisz egyetlen megkeresésemre sem válaszoltál Nem korrekt !!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ilyen bovlival még nem találkoztam.Ne vegyen senki ilyet.Az ülöke már az 1.percben szétszakadt.Az komp anyaga egy nagy 0!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karel777karel (682) (Vevő)
Semleges
2011.12.24. 00:20:17
1522613717
nem jutottunk dűlőre, mert elfogyott a termék.
Másik fél: A vásárló valótlanságot állít,egyszerüen még csak fel sem vette velem a kapcsolatot, nem válaszolt leveleimre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horizont1 (226) (Vevő)
Semleges
2011.12.06. 11:37:17
1504359233
Sajnos mérethiány miatt nem jött létre a vásárlás.
Másik fél: Nem volt mérethiány, a vásárló egyszerűen nem jelentkezett a termékért többszöri megkeresésre sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos semleges értékelést kell adnom, csak azért nem adok negatívat, mert az eladó kapcsolattartó volt és igen gyors, de a pelenka nem felelt meg a leírásnak. Minegy 30-40% szenyezett volt és előfordult benne olyan is ami szakadt volt. Sajnálom, de és nem ajánlom.
Másik fél: Nagyon sajnálom,több ezer db-ot eladtam már ebből a pelusból,de még senkinek nem volt panasza. A terméket nem én csomagolom,de úgy,gondolom,hogy ennyi pénzért nem várharunk Io.-jú terméket. Ha gondolod szívesen visszavásárolom. Bár tudom,hogy nem lehet mindenkinek megfelelni a legnagyobb igyekezet ellenére sem,de mégis csak 19ft-os pelenkát vásároltál.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitv vélemény kissé negatívvá vált!Jót akartam a csomagolással de más ezt nem értékeli...............
Másik fél: Az eladó nem standard csomagba adta fel az árut, ahogy megegyeztünk, mivel állítólag nem tudott szerezni egy egyszerű kartondobozt, és postázás után kérte a különbözetet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az up&go pelus jó volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
