Jazero_a (10) 91.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő anyagi okokra hivatkozva nem akarta átvenni a terméket.Sajnos nem adhatok pozitív értékelést mert az üzlet nem jött létre. Egyébként korrekt mert időben jelezte ezért ++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Anyagi okok miatt nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem kívánta átvenni a terméket mert a tornazsák túl kicsi volt neki. Egyébként korrekt volt mert időben jelezte. Ajánlom mindenkinek, becsületes vevő :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem kívánta átvenni a terméket mert a gyűrű mérete nem felelt meg neki. Egyébként korrekt volt mert időben jelezte. Ajánlom mindenkinek, becsületes vevő :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
