1659045.Macccskusz (3) 63.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kismucki (411) (Eladó)
Semleges
2011.05.10. 18:23:08
1447253000
Az aukció zárása után nemsokkal telefonon jelentkezett.Az átvételt illetően halasztást kért,melyet én megadtam(kb.2hét).Még párszor rám telefonált,de végül nem jelentkezett és a vételárat sem utalta.Úgy látom nem én vagyok az egyetlen aki így járt vele.... Nem tudom ajánlani!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék a leírástól (Eladó a képen látható új állapotban lévő nagyon megkímélt elektromos bicikli. Kétszer ha volt használva, próbaképpen.) eltérően erősen lehasznált, rozsdás, a gumi alkatrészek (lengéscsillapítóknál) teljesen elérettek voltak, a krómozott részek hámlottak le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Fruti971 (227) (Eladó)
Semleges
2011.02.03. 08:55:58
1436135191
A vásárló korrekt volt, én nem tudtam időben reagálni. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtam időben teljesíteni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Grand83_a (19) (Eladó)
Semleges
2011.01.11. 22:37:32
1435923222
Több levelet irtam neki de nem jelentkezett sajnos! A terméket ujra hirdettem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.