losbolondos (917) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 915 | 1402 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 933 | 1420 adásvétel |
| Az eladóként kapott 253 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az adásvétel nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bolyai_a (2022) (Eladó)
Semleges
2021.07.01. 15:15:24
3052466585
Ez az adás-vétel most nem jött létre, bár nagyon kedves és visszatérő vásárlóm.Részemről ennek ellenére pozitív az értékelésem. Újraindítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő vissszalépett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jazmin153 (185) (Vevő)
Semleges
2020.03.22. 15:05:09
2876190218
Sajnos ez a cipő nem volt bőr. A becsomagolás és az első látvány szép volt, mintha új lenne, de olyan régi lehetett, hogy gyakorlatilag az első felvételnél szétfoszlott a lábamon. Kár mert amúgy tetszett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
leonstein (1916) (Eladó)
Semleges
2020.03.07. 10:48:26
2870006288
Sajnálom, de elveszett a termék. Bárcsak tudnék pozitív értékelést adni! Ha megkerül, azonnal szólok.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék elveszett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A rendszer helyreállt, innentől az elmaradásokat tudjuk pótolni. Az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtunk válaszolni hetekig a bejövő levelekre sajnálatos módon.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14622368.burmin17 (19) (Vevő)
Semleges
2019.02.15. 18:22:38
2721463121
Alig, keveset használtnak volt meghirdetve a termék, ám a cérnaszál-húzódások, kilógó és megszakadt szálak nem erről tanúskodnak...Ettől függetlenül "még" hordható. Mit vártam 3.800 Ft-tól.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bukfencmester (1162) (Vevő)
Semleges
2016.03.02. 15:27:49
2204078297
Korrekt,segítőkész eladó!!A terméket visszapostáztam,árának visszautalása rendben,és nagyon gyorsan megtörtént!!!
Másik fél: Az adás-vétel nem jött létre. Vevő visszaküldte a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1627570.szinjudit (222) (Vevő)
Semleges
2014.11.25. 13:09:36
1995064688
NEM KÉRTE AKI RENDELTE VOLNA.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tyutyu555 (137) (Vevő)
Semleges
2014.05.06. 07:15:31
1887866072
Sajnos a tranzakció nem jött létre de az eladó maximálisan pozitív kapcsolattartó,megbízható és nagyon becsületes.Teljes szívvel ajánlom mindenkinek.Remélem még fogunk találkozni. KÖSZÖNÖM! ++++++++++
Másik fél: Visszavárlak. Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AMcLarenes (84) (Vevő)
Semleges
2014.03.10. 16:28:59
1869758135
Annyit azért tegyünk hozzá, hogy az eladó mondta, hogy üssem le a terméket vásárlási szándék nélkül. De semmi negatívat nem tudok mondani szóval ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katicabogar75 (416) (Eladó)
Semleges
2013.11.02. 11:28:34
1788875417
A vevő a termék átvételét követően is csak többszöri kérésre fizette ki a teljes vételárat,illetve több kioktató emailt küldött részemre, gúnyos, sértő tartalommal.Nem ajánlom!!!
Másik fél: Kikiáltási áron vittem el a farmerodat 400,-Ft-ért, a terméklap szerinti 525,-Ft-os postai költséggel, amit másnap át is utaltam neked. Már a számládon volt a pénz, mikor kitaláltad, hogy 955,-Ft a postaköltség és még utaljak 430,-Ft-ot. Az kioktatás szerinted kicsi lány, amikor megkérdezem, hogy miért az aukciózárás utáni 4. napon jut eszedbe, hogy plusz pénzt kérj valamiért? (Megjegyzem újabb 280,-Ft-os átutalási díjért a bank számlázása alapján.)
Annyit írtam neked, hogy próbálj meg felelősséggel kiírni egy aukciót, ha pedig módosítanod kell a feladási díjat,tedd meg az aukció zárását követően, ne pedig 4 nap múlva. Egyébként elküldtem neked, pedig nem érdemelted meg. Ferdítesz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
timi197210 (51) (Vevő)
Semleges
2012.11.20. 14:38:04
1667431205
Nagyon kedves eladó,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt a rendelt színben készleten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
konradpali (1238) (Eladó)
Semleges
2011.06.29. 12:37:59
1457395758
Hosszúra nyúlt tranzakció volt, de a vásárló megbízható, ajánlom. Köszönöm, losbolondos, és remélem, még lesz alkalmunk üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1299271.auraekszeresantikvitas (35) (Eladó)
Semleges
2011.05.14. 14:55:30
1451217426
Az adásvétel a mi hibánkból hiúsult meg, a terméket eladtuk az egyik üzletünkben és elfelejtettük törölni a kínálatunkból. A vevő kedves és megértő partner volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Eladtuk a terméket offline.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1014807.Bazsi999 (859) (Eladó)
Semleges
2011.05.09. 18:13:31
1448856662
Sajnos az én hibámból nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én hibámból nem jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1029408.Melcsok (1237) (Eladó)
Semleges
2011.02.15. 16:51:55
1438138497
Az üzlet sajnos nem jött létre,egyébként nagyon kedves korrekt vaterás :))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelezte felém a nem várt kiadásokat amik közbe jöttek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vevőnek nem tetszett a termék színe, így 7 darab helyett csak 1 darabot vásárolt meg
Másik fél: Sajnálom,nem az eladó hibája.A képen nem jött át az a szín,így csak egy ágytakarót tartottam meg.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
