slipknotocsk (142) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 142 | 211 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 147 | 216 adásvétel |
| Az eladóként kapott 37 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Tirisztor45 (131) (Eladó)
Semleges
2016.07.13. 07:02:05
2272547273
Az adásvétel önhibámon kívül nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
reciruci (26515) (Eladó)
Semleges
2016.02.08. 19:59:01
2195933777
Leütés után email-ben szólt, hogy még sem kéri a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ..........Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Istvanne50 (247) (Vevő)
Semleges
2013.11.27. 12:48:31
1825169243
Sajnos egy családi tragédia miatt, vissza kellett lépnem a vételtől. Elnézést az eladótól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon rendes, megbizható, tisztességes, becsületes fiatalember. A pénz időben, pontosan a megbeszéltek szerint megérkezett. A termék eladása meghiusult a részemről családi okok miatt. Mivel a vatera rendszere,ebben az esetben csak a semleges visszajelzést engedélyezte, igy sajnos, nem tudtam pozitivat adni a fiatalembernek. Ajánlom minden üzleti partnerének!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meghiusult a termék eladása a részemről és a terméket visszavásároltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..........
Másik fél: Nem értem miért semlegest kapok,"......"válasszal, olvastam értékeléseinél hogy nem csak én kaptam meg így törötten a ceruzát,ebből is látszik hogy nagyon törékeny és hajlékony ,a postázást nem bírja ki,valszeg a használatot se,még szerencse amúgy hogy tesóm előtt bontottam ki mert nem hitte volna el, hogy így 2 darabban kapom meg,ráadásul a nokia 5800-ba nem megy bele csak ha bele eröltetem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
