akciosvasarlas (610) 86.22%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 718 | 877 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 177 | 209 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 116 | 138 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1011 | 1224 adásvétel |
| Az eladóként kapott 958 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vásárlás nem sikerült nem tudom miért, mert elérhetetlen az eladó, viszont az átutalt összeget visszaküldte hiánytalanul.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladó tájékoztatott, hogy a termék nem áll rendelkezésre, a pénzt visszautalta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt már készleten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többzöri levél megkeresésemre sem válaszolt az eladó, így elbizonytalanodtam, most elállok a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Utólag láttam meg a sok negatív tapasztalatot, ezért álltam el a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
PayPal-os fizetést választottam, de nem működött. Írtam az eladónak, de nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az utalást sem engedi a rendszer, semmiféle kommunikáció nem működik, hiába vártam a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A továbbiakban én elkerülöm az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
E-mailre nem reagált, csak pár héttel később kaptam egy semleges értékelést, hogy készlethiány. Szerencsére utánvéttel kértem. A készlethiányos terméket még most is hirdeti vaterán. Csak óvatosan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ajanlom senkinek az eladót. Ez egy borzalom. Kommunikáció a béka segge alatt. Ha ír is az sem fedi a valóságot. Sose többet tőle. Kedden egy masik rendeles miatt rendőrsegre megyek es ugyvedhez hogy nezzen utana az eladonak. Ha azt irja utalas uran 1-2nap es postaz de nem igy van akkor annak nincs mit kuldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut nem kaptam meg ! Semleges értékelésből tudtam meg ,hogy készlethiány van !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bansai_2005 (2) (Vevő)
Semleges
2024.01.24. 10:05:46
3343744019
A fizetést nem tudtam hogy kell paypal-al rendezni. Az eladóval a kapcsolat nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam meg a terméket és információt sem, miért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött meg a megrendelt lámpaernyő, de hamar visszakaptam a pénzt. Innen tudtam meg, és az értékelésből, hogy már nincs készleten.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a rendelésem és várakozásom ellenére nem kaptam meg a terméket, sem egy üzenetet hogy sajnos erre hiába várok. Ezen indoknál kifolyólag semlegesnél jobbat sajnos nem tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bergamasca_a (309) (Vevő)
Semleges
2023.08.15. 18:35:20
3308499020
Vissza kaptam a pénzem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kommunikáció 0. Egy hatalmas nagy 0.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:37048833 (72) (Vevő)
Semleges
2023.06.09. 21:33:07
3271455398
23 nappal később jöütt meg a csomag, előtte nem jelezték, hogy ennyit fog késni. Vettem máshol, sajnálom nem tudtam egyáltalán lesz e?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az összeget visszakaptam, de más infót nem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagytibor (226) (Vevő)
Semleges
2023.04.28. 19:21:53
3265145954
Az eladó nem elérhető. Kizárólag a már átutalt összeg visszafordításáról kaptam értesítést, illetve egy semleges értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagytibor (226) (Vevő)
Semleges
2023.04.28. 19:21:14
3249907259
Az eladó nem elérhető. Kizárólag a már átutalt összeg visszafordításáról kaptam értesítést, illetve egy semleges értékelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoldpafrany (13) (Vevő)
Semleges
2023.04.25. 12:08:56
3248734121
A termékkel és csomagolással semmi gond nem volt. De a 8-10 nap helyett egy hónapot kellett rá várni. Ha ezt tudtam volna eleve nem rendelem meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Három rendelt termékből kettő jött meg, a harmadikat külön adták fel. Mire el tudtam volna menni a harmadikért az automatához, addigra már nem volt átvehető...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három terméket rendeltem, abból kettő jött meg, azok is nagyon-nagyon lassan...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás óta eltelt több, mint három hét. A termékről semmilyen értesítést nem kaptam, a termék nem érkezett meg. Tekintettel az eltelt időre, kértem a megrendelés törlését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt a termék már elérhető...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nagyhoho55 (15) (Vevő)
Semleges
2023.04.03. 18:39:54
3257378180
Sajnos csak az eladó által készített értékelésemből tudtam meg, hogy az áru készlethiányos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Előre utaltam a vételárat. A termékre ezután 22napot vártam. A 22 nap során többszöri próbálkozásra sem lehetett információt kapni a megadott telefonszámon. Ha napok kisérletezése után felveszi valaki (sosem ugyanaz) akkor nem tudnak a cégről sem = visszahívást ígértek esetenként: és aztán soha nem hívtak vissza.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nemethcsilla84 (144) (Vevő)
Semleges
2023.02.13. 16:35:30
3244900559
A hirdetésben nem volt feltüntetve, hogy az eladó nem tudja azonnal postázni, hanem 8-10 munkanap szállítási határidővel tudja csak elküldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Calogero84 (89) (Vevő)
Semleges
2023.02.03. 16:36:45
3242159651
Anyagi károm nem keletkezett, így nem negatívozom, de nem értem, ha nincs meg a termék és nem tudja beszerezni, akkor miért van fenn a hirdetés, ráadásul még mindig fenn van csak a nem létező készletre eggyel kevesebb ír...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
generalsittes (9) (Vevő)
Semleges
2023.02.02. 06:04:46
3240521702
Sajnos a termék elfogyott, érkezése bizonytalan.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket jóval az ígért szállítási idő után kaptam meg . Nem biztos hogy újra vásárolnék tőlük .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jelzett szállítási határidő lejárt. Mivel értesítést nem kaptam, érdeklődtem. A válasz "egyelőre nem tudják szállítani". Szerintem meg, amit nem tudnak szállítani azt nem kell hirdetni. Ezért elálltam a vásárlástól
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó részéről 0 kommunikáció. A vételár átutalásra került, amit indoklás nélkül visszautalt. Így még sosem jártam. :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szállítás sokáig tartott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Egy gagyi műanyag szart vettem,relatíve rohadt drágán .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó több mint három héttel a könyv kifizetése után visszautalta a vételárat. Egyáltalán nem kommunikál :( Az eladásai között most is több db rendelkezésre a könyvből. No comment
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1 héttel később érkezett, nem voltam benne biztos hogy egyáltalán megkapom. A kommunikáció sem volt megfelelő. Az áru az megfelelt a leírtaknak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Eladás nem valósult meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
harcsavadasz (344) (Vevő)
Semleges
2022.09.28. 14:13:19
3199294991
Igen, és egy élő, utánvétes rendelésem még mindig van, amire várok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékem megkaptam, de a kommunikáció borzalmas, és a szállítás is sokkal később történt meg, mint ahogyan ígérték.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékkel minden rendben volt. Pár nappal több mint egy teljes hónap volt, amíg megérkezett a csomagom. Azt nem jelezték nekem előre, hogy még nincsnen náluk raktáron. 4-5 alkalommal kellett csörgetni, mire felvették a telefont. Ennek ellenére végül segítőkészen válaszoltak. A túlfizetésemet visszautalták. Minden rendben ment, csak nagyon lassan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.09.hö 08-án rendeltem meg a terméket.10 napig nem tudtam kapcsolatba lépni az eladóval, lemondtam a vásárlásrol. 11. napon hivott fel a partner előző megkeresésekre nem reagált.Közöltem, hogy másik gépet vásároltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mary770323 (569) (Vevő)
Semleges
2022.09.19. 06:47:35
3194153852
Véletlen rendelés volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MolnarEszter (8) (Vevő)
Semleges
2022.09.14. 20:52:46
3193605071
Jó áron kaptam remek terméket, de nem kaptam semmilyen írásos választ. Nagyjából egy hónap múlva kaptam meg a terméket, úgy hogy 4x írtam nekik, válasz nélkül. Ha bármi információt kaptam volna, hogy most el vannak havazva és nem tudják időben feladni a terméket, nem lennék elégedetlen, értelmes kifogás mellett tudok várni, ez nem probléma. De semmilyen válasz esetén nem tudok mit csinálni, abban se voltam biztos, hogy valaha elküldik.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BereiCsaba (136) (Vevő)
Semleges
2022.09.05. 07:50:18
3180758528
A megrendelés, és azonnali fizetést követően kerek egy hónapra érkezett meg a rezsó. Pedig a terméklapon ez szerepelt:Az áru helye Heves megye, Gyöngyös. Az eladó a telefont nem vette fel email re nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A partnerhez nem érkezett meg az óra, rendben visszautalták a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pénzem visszakaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
