sonaild (729) 99.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 731 | 897 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 750 | 916 adásvétel |
| Az eladóként kapott 511 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
girasole012 (1178) (Eladó)
Semleges
2018.12.27. 10:42:14
2705241539
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, a termék nem az előírtaknak megfelelő volt, ezért a vevő nem kérte, amit megértek és utólag is elnézést kérek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
borMUVES70 (212) (Vevő)
Semleges
2014.06.18. 10:37:38
1904955713
Az adásvétel sajnos nem jött létre. Az eladó készséges, a probléma bekövetkezte után visszautalta a vételárat. Rugalmas korrekt Vaterás csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ildibaba333 (1781) (Eladó)
Semleges
2013.04.03. 20:11:45
1704534080
nem kérte a terméket.pozitivat adnék de mivel nem jött létre az üzlet, ezért nem tudok azt adni.ettől függetlenül ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Posta hibájából nem jött létre a tranzakció !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kerülhetett sor a termék átvételére, mert a termék a postázáskor elveszett. Az eladó kerestette az árut, azonban az nem került meg. Az eladóval többször egyeztettünk, jó kapcsolattartó és korrekt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem meghirdetett árut kaptam meg, ezt jeleztem az eladónak, és ő azonnal visszacserélte azt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elkelt másnak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, megbízható, korrekt partner. Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1988267.JohnSmith80 (112) (Vevő)
Semleges
2012.04.05. 16:52:56
1569574115
Az eladónak komoly családi problémái támadtak,ezért nem jött létre az adás-vétel. Az eladó korrekt volt,és jelezte felém!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Energie198 (659) (Vevő)
Semleges
2012.03.08. 13:36:52
1489735769
Az adás-vétel nem történt meg, mert méretben nem felelt meg a köntös.Egyébként a megbeszélt helyen időben ott volt az Eladó, megbízható.
Másik fél: Nem méretben nem felelt meg hanem személyes találkozó során alkudozni akartál nem keveset. Én ebbe nem mentem bele és te nem vetted át. Teljesen más a sztori.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsilber333 (30) (Eladó)
Semleges
2011.12.21. 09:39:09
1522373795
A tájékoztatást nem volt teljeskörű.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jó partner,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
holiday601 (448) (Eladó)
Semleges
2011.08.31. 08:56:13
1468168655
Sajnos nem lett jó a vevőnek, a pénze visszautalásra került.
Másik fél: Nem lett jó??? Egy kopott büdös rongyot küldtél ami a kukába való. Én leütöttem azzonnal utaltam. Akkor miért a semleges? Neked kéne eltünni a teszről mert becsapod a vevőket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MiniCickany (293) (Vevő)
Semleges
2011.06.03. 09:08:08
1455730133
Még az aukció lejárta előtt az eladó korrekt módon közölte hogy megsérült a nadrág így nem szeretné eladni.. remélem legközelebb még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kakukkmadarka (831) (Vevő)
Semleges
2011.04.21. 19:26:55
1448611087
Egy tartozék (headset) hiányzott, a termék külcsínye a termékleírásban nem volt számomra megfelelően részletezve, ebből adódóan a későbbiekben már nehézkesebbé is vált sajnos a kommunikációnk. Igazán Sajnálom :( :(
Másik fél: Én is igazán sajnálom hogy nem vittem helyedbe személyesen inkább saját pénzemen postáztam neked. Átvetted megfelelt majd 2 hét múlva valami bibi támadt. Inkorrekt vevő vagy. Szia
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, korrekt, a leírásban rossz méret szerepelt véletlen, így az adás-vétel nem jött létre, de remélem még üzletelünk. Köszönöm,B.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
