angilany (111) 97.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 114 | 120 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 121 | 127 adásvétel |
| Az eladóként kapott 27 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
vigyetek (136) (Eladó)
Semleges
2012.12.17. 08:11:51
1669684535
A vevő 11.21 óta többszöri megkeresésemre egy mail-re reagált, de a pénzt nem küldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ujgyongyi (446) (Vevő)
Semleges
2012.01.28. 20:19:56
1523398979
A csomagot hiányosan kaptam meg. Én ezt jeleztem az eladónak.Ő azt írta, hogy pótolja a hiányosságot, de azóta nem jelentkezett.Ezért semleges !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves, de a hinta, amit kaptunk sajnos nem az volt, amit a képen láttunk itt a Teszveszen. Ez akkor derült ki, mikor összeraktuk. Rövidebb, mint a képen látható, ezért az egyes hintát csak óvatosan tudjuk használni, ha kicsit jobban meglöki magát a gyerek, nekimegy az álványnak. Tekintettel arra, hogy ár/érték arányban még így is elégedettek vagyunk, nem reklamálunk. De jó lett volna előre tudni, hogy nem stimmel az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nyeszterka (153) (Eladó)
Semleges
2011.02.14. 21:03:49
1434231134
Sajnálom,hogy nem jött össze az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
