GdovinMoni (392) 99.25% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 395 | 658 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 411 | 674 adásvétel |
| Az eladóként kapott 136 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ovisjel (2549) (Eladó)
Semleges
2014.05.19. 11:07:05
1800640688
A vevő nem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.DundiPatrik (56) (Vevő)
Semleges
2013.11.15. 09:45:33
1821522629
Az én hibámból meg hiúsult . Mert el felejtetem meg kérdezni,hogy van e láb zsák a kocsi hoz és sajnos nincs.És nekem ara szűkségem lett volna így tél élőt. POZITÍVAT adnék kedves rendes eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő véletlenül licitált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
otvoskrisztina (73) (Vevő)
Semleges
2013.06.09. 08:54:06
1762136516
Hibásan van feltéve, a szabályzatnak nem megfelelően a termék, a licit szerint 3db pólót vásároltam, de az eladó szerint csak egyet!- kérem nézze át a szabályzatot és ne indítson több hibás aukciót!!!!!!!!!!!! Amikor több termék van egy licitben és helyesen van feltéve, az oldal kiadja a lehetőséget, h hány db-ot szeretnék vásárolni!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő elállt a vásárlástól, későn vette észre, hogy a termék a magassága miatt nem fér el nála. Remélem megtalálja amit keres! Üdv,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Volt a felsőn egy folt így nem mertem átvenni. egyébként rendben lett volna
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krisztilakos (29) (Vevő)
Semleges
2012.04.30. 09:30:40
1577816669
Nem jött létre adás-vétel az én hibámból és semmi negatív tapasztalatom nem volt az eladóval. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hellwitya (421) (Vevő)
Semleges
2012.04.18. 18:57:07
1577864618
Semmi gond, sajnálom hogy meghiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fazipapo (274) (Eladó)
Semleges
2012.04.11. 11:06:31
1563262730
Az én hibám...elnézést...!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Én hibám...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Véletlenül leütött árverés történt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő véletlenül licitált a termékre,téves árverés volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott. Az termék mérete nem volt megfelelô így közös megegyezés alapján nem történt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1244914.laZgirl (513) (Eladó)
Semleges
2011.03.12. 14:30:35
1446837240
Kedves partner sajnálom, hogy félreértés történt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: félreértésAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
torppicur (549) (Eladó)
Semleges
2011.03.10. 22:22:08
1445242188
sajnos a termék gyári hibás volt, emiatt nem jött létre az adásvétel. A vevő gyors és megbízható, ajánlom mindenkinek!!!! Sajnálom hogy nem adhatok pozitívat, de a meghiusult adásvétel miatt nem akarok feleslegesen jutalékot fizetni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
