sbudget (183) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 183 | 235 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 197 | 249 adásvétel |
| Az eladóként kapott 73 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
vasedeny (2029) (Eladó)
Semleges
2016.02.23. 09:43:26
2195525963
A vásárló a megrendelt árut a mai napig nem vette át.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett.csillanna88 (0) (Eladó)
Semleges
2016.01.12. 17:18:58
2147730956
Kesz gyors jo
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem megfelelő méret.topshopoutlet (2204) (Eladó)
Semleges
2014.02.14. 15:55:18
1839392828
Miattam nem jött létre az adás-vétel, a vevőt mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Miattam nem jött létre az adás-vétel.ballaerika (414) (Eladó)
Semleges
2013.10.31. 11:01:45
1815285920
Nem volt gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elnézte a terméketSajnos a gép mérete nem felet meg.Az eladó nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
annmarthy (185) (Eladó)
Semleges
2012.12.02. 18:58:21
1676097275
Kicsi volt neki. Amugy semmi bajom a vevovel. Megnezette volna, mert megadtam az adatait. Figyelmetlen volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ejfelinapsutes_t (985) (Eladó)
Semleges
2012.09.29. 15:06:30
1641523547
Kedves, egyuttmukodo partner, de sajnos az adas-vetel nem jott letre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bocsi, hogy ilyen későn értékelek. A táska rendben volt, mai napig semmi baja, de sokat gondolkodtam, hogy negatívra értékelem az eladót. Azonnal, azt hiszem 2 napon belül kifizettem a táskát, ennek ellenére több mint 2 hetet vártam mire megérkezett a csomag, külön emaileket kellett írnom, hogy végre postára kerüljön. Vettem már pár dolgot itt, ennyit még semmire sem vártam azért, pedig tényleg hamar fizettem, nem volt ez így fair play.Viszont nagyon kedves eladó:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az adás-vétel, méret nem volt jó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő elállt a vásárlástól, a licitálás után nem óhajtotta a terméket!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Minta nem felelt megAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az oldalán van egy szakadás, ami nem volt leírva korábban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
garbiela1 (48) (Eladó)
Semleges
2011.04.15. 10:39:37
1438851356
Elnézést kérek,de az én nevem alatt mással ment volna az üzlet,és nem gondoltam volna,hogy nem megbízható,pedig évek óta ismerem.Tanultam az esetből,ilyen többet nem lesz.Mégegyszer elnézést kérek. szép napot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az én nevem alatt más vásárolt,és nem egy értékelésem negatív illetve semleges ez végett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
