mari092 (564) 97.32% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 580 | 833 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 61 | 71 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 34 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 657 | 938 adásvétel |
| Az eladóként kapott 650 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kaporvirag (794) (Vevő)
Semleges
2013.07.14. 14:27:29
1749876467
A semleges értékelésem oka, hogy nem próbálkoztam a termék átvételével az oldal figyelmeztetését követően, majd láttam a felfüggesztést is. Sajnos rokoni szálaikon már elbuktam 1.000 Ft-ot, mert nem kaptam meg a terméket. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nonomi770 (207) (Vevő)
Semleges
2013.06.15. 17:28:53
1745900816
nen jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nonomi770 (207) (Vevő)
Semleges
2013.06.15. 17:28:26
1745900336
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sajnálom, hogy semlegest kell, hogy adjak, de az adásvételt nem tudtuk összehozni, pedig nagyon szerettem volna a terméket átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, hogy semlegest adok, nagyon szerettem volna a terméket átvenni, de sajnos sehogysem tudtuk összehozni az átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
malnaszorp99 (143) (Vevő)
Semleges
2013.05.05. 11:31:38
1718833688
Minden rendben a termék remélhetőleg úton!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piskotaszelet (941) (Vevő)
Semleges
2013.04.28. 20:28:19
1734598970
Megérkezett az árú,de sajnos egy napig sem tartott. Annyira vékony,gyenge minőség,hogy azonnal le is tört az átszúrója. Használhatatlanná vált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anett303upsz (29) (Vevő)
Semleges
2013.04.27. 21:37:59
1729566359
Nem tudtam kifizetni a termeket es ezt nagyon sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aranyvirag1987 (114) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 20:53:13
1715109374
A termék később érkezett meg, mint ahogy azt az eladó írta, de ettől függetlenül nem volt semmi probléma.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondika71 (509) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 16:07:32
1718373728
A fülbevalók 6 hét elteltével sem érkeztek meg! A terméklapon ugyan ott volt, hogy 2-4 hét várakozás, de nem gondoltam volna, hogy nincs is a birtokában az a termék amire licitáltat! Csalódott vagyok! Az eladó abban igen korrekt volt, hogy saját maga felajánlotta hogy visszautalja az összeget-és ez meg is történt a mai napon! Érthető módon ezek után elállok a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondika71 (509) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 16:06:54
1718777318
A fülbevalók 6 hét elteltével sem érkeztek meg! A terméklapon ugyan ott volt, hogy 2-4 hét várakozás, de nem gondoltam volna, hogy nincs is a birtokában az a termék amire licitáltat! Csalódott vagyok! Az eladó abban igen korrekt volt, hogy saját maga felajánlotta hogy visszautalja az összeget-és ez meg is történt a mai napon! Érthető módon ezek után elállok a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondika71 (509) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 16:06:28
1718780885
A fülbevalók 6 hét elteltével sem érkeztek meg! A terméklapon ugyan ott volt, hogy 2-4 hét várakozás, de nem gondoltam volna, hogy nincs is a birtokában az a termék amire licitáltat! Csalódott vagyok! Az eladó abban igen korrekt volt, hogy saját maga felajánlotta hogy visszautalja az összeget-és ez meg is történt a mai napon! Érthető módon ezek után elállok a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondika71 (509) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 16:05:53
1718852948
A fülbevalók 6 hét elteltével sem érkeztek meg! A terméklapon ugyan ott volt, hogy 2-4 hét várakozás, de nem gondoltam volna, hogy nincs is a birtokában az a termék amire licitáltat! Csalódott vagyok! Az eladó abban igen korrekt volt, hogy saját maga felajánlotta hogy visszautalja az összeget-és ez meg is történt a mai napon! Érthető módon ezek után elállok a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gondika71 (509) (Vevő)
Semleges
2013.04.26. 16:05:08
1719222872
A fülbevalók 6 hét elteltével sem érkeztek meg! A terméklapon ugyan ott volt, hogy 2-4 hét várakozás, de nem gondoltam volna, hogy nincs is a birtokában az a termék amire licitáltat! Csalódott vagyok! Az eladó abban igen korrekt volt, hogy saját maga felajánlotta hogy visszautalja az összeget-és ez meg is történt a mai napon! Érthető módon ezek után elállok a vásárlástól!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem érkezett meg a termék!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért nem értékelem az eladót negatív véleménnyel, mert a termék megérkezett igaz nem 3-4 hét alatt hanem 7. hétre. A ruha sem úgy néz ki mint a fényképen szerepelt inkább egy hálóingre hasonlít. nem ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adrijuci11 (136) (Vevő)
Semleges
2013.04.22. 11:11:23
1716685004
Nem jött létre miattam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
randika666_v (3087) (Vevő)
Semleges
2013.04.18. 06:01:51
1715374175
február óta várom a fülbevalót.Az eladó közölte,hogy olvassam már el a terméklapot.Elolvastam.2-5hét a postázási idő.Kivártam.A termék azótase érkezett meg,elvileg elakadt a vámon....Szerintem ennyi idő után már a saját lábán is megérkezett volna.Így ez az üzlet nem jött össze....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
malnaszorp99 (143) (Vevő)
Semleges
2013.04.15. 12:34:37
1718758283
A termék 4hét után azért megérkezett!Csomagolásba nem tudok belekötni rendben volt!Viszont a fülbevaló egyik gyöngye elég karcos a másiknál elcsúszva a betű ennyi lenne.Lehet nem az eladó hibája!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsemike88 (135) (Vevő)
Semleges
2013.04.14. 18:19:42
1713456044
A terméket szállítási határidőn túl kaptam meg! Az eladó kommunikálása akadozó......Végül is a terméket megkaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szandynka88_t (100) (Vevő)
Semleges
2013.04.14. 01:49:15
1715183993
végül is a képen hosszú ujjú felső volt,és tudtom szerint ha rendelek valamit akkor azt kapom ami a képen van ,de én rövid ujjast kaptam,úgy hogy többet nem is fűzök hozzá!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5102568.marcikeke (4) (Vevő)
Semleges
2013.04.12. 15:14:06
1715392295
Sajnos még mindig nem kaptam meg a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sokat kellett várni a termékre, de szerencsére volt időm rá!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
orangebabies (534) (Vevő)
Semleges
2013.04.04. 20:09:04
1715367590
Sajnos nem tudok pozitívat adni, mivel nem azt a terméket kaptam amit megrendeltem.Nem voltam megelégedve az eladó kommunikációjával sem, pedig csak annyit kértem, hogy nézzen utána mit rendelt meg.Részemről semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékeléses sajna semleges /2-4 hét szállítás helyett 8 hetet kellet várni / De végül is a megnyert termék megérkezett ez a lényeg, köszönöm !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék úgy volt meghirdetve h az utalástól számítva 2-4 héten belül megérkezik. Mivel nem így történt írtam az eladónak, aki állította, hogy meg fog érkezni, csak késik. Az áru a 6. hét közepén ért ide, mivel a csomagon a postára adás dátuma csak 2 héttel később történt meg, mint ahogy én utaltam az összeget. Azonkívül a termék épen, hibátlan állapotban ért ide, pontosan a leírásnak megfelelően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katkoszaking (5) (Vevő)
Semleges
2013.03.26. 17:46:57
1702031498
A 4 héten túl csúszott, de a termékkel elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kdzsoni007 (57) (Vevő)
Semleges
2013.03.26. 12:08:58
1715033243
Rendben ment, kivéve, hogy a termék nem új, érződött belőle a használó "dezodora" Értékét tekintve nem érte volna meg visszaküldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem a leírásnak megfelelő felsőt kaptam, és nem is a hirdetett méretben. Ezt szóvá tettem, de nem kaptam választ. Elég sokat fizettem érte, ezért jó lett volna ha legalább reagál a kérdéseimre! Ezért adok semlegest, bár nem szokásom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos egyáltalán nem vagyok megelégedve. Több okból sem. Sajnos megmernék rá esküdni hogy nem azt a felsőt kaptam amit a hirdető meghirdetett,illetve ami a képen szerepelt. Egyrészt mert amit kaptam az spagetti pántos top (holott a képen nem az), a leírásban S-es méret szerepelt,ez M-es. A színe sem ugyanaz bár ezt természetesen lehet a fényviszonyokra fogni. El vagyok keseredve. Nem ilyen, konkrétan nem ezt a felsőt vártam!Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladoval nem lehetett felvenni a kapcsolatot!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
horvathlaszlo17 (12) (Vevő)
Semleges
2013.02.23. 09:31:26
1709077547
Az eladó késve válaszolt az e-mailjaimra ha egyáltalán válaszolt és azt senm közölte velem, hogy mikor fogja postázni a terméket. Elfogadhatatlan problémákat talált ki, hogy késleltethessen a feladást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GAGYI KÍNAI ÁRÚ,925-ös STERLING EZÜST ÉKSZERKÉNT HIRDETVE,KIPOTTYANÓ KŐVEL....EGY NAGY ÁTVERÉS AZ EGÉSZ,DE LÁTOM NEM CSAK ÉN ETTEM MEG...SENKINEK NEM AJÁNLOM AZ ELADÓT!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megnyertem a licitet, Írtam rögtön az eladónak hogy szeretném kérni a számlaszámát ahova küldhetem a pénzt sok nap után kaptam egy olyan levelet amiben egy másik vevő beszélgetését küldte el azóta nem kaptam levelet nem tudom fel venni vele a kapcsolatot. Nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BabyJunior (302) (Eladó)
Semleges
2013.02.11. 20:12:55
1692561344
Az áru vételárának kiegyenlítése eddig nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevo eleinte reagalt, igerte hogy utal de sajnos ez nem tortent meg tobb het elteltevel sem.Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1. Valójában teljesen más "példányt" kaptam, mint a képeken látható. 2. Ezust jel nuku. Az eladóval ezeken kivul minden rendben volt, ugyes, gyors, kommunikatív. Remélem csak félreértésrol volt szó! További sok sikert az eladáshoz és azért figyeljen oda a típusokra!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Lilienanyu (795) (Vevő)
Semleges
2012.12.10. 16:39:47
1670728820
Elsőre olyan terméket kaptam ami használat előtt darabokra tört.Utána az eladó küldött egy másikat de azt meg nem olyan színben amit eredetileg rendeltem és ezt nem jelezte.Sajnos a másodjára kapott termék nem tetszik. :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezt a fülbevalót megkaphattam volna 120 ft-ért a kínaiban.Nem értem miért hirdeti 925-ös ezüst fülbevalónak??Swarovski kő?Nevetséges!Műanyag vacak,ráadásul majd'kiesik belőle,úgy lötyög.Azon már nem is akadok ki,hogy nem is olyan formájút küldött,mint amit leütöttem.Azért semleges,mert csak küldött valamit,és "csak" 500 ft-om bánja.Tanulópénznek jó volt,majd más vásárol tőle:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kő mozog,sajnos ezért csak alkalmakor hordhatom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék törött volt használni nem tudom.JELEZTEM AZ ELADÓ FELÉ,semmi valasz .Ezért értékelek igy.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt fülbevaló nem ezüst, nem swarovski, és törötten érkezett. A terméket nem az eladó adta fel, rossz csomagolásban.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Angyalka087 (78) (Vevő)
Semleges
2012.10.23. 16:38:09
1629369656
Nem volt sikeres!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsebbike000 (83) (Vevő)
Semleges
2012.10.16. 19:55:08
1629848477
Eltér a kapott áru a képen lévőtől!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, ajánlani tudom de a méretekkel azért jó lenne ha tisztában lenne. mert a gyerek méret és a felnőtt nem egyezik meg......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Majd legközelebb talán sikerül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre, nem tudtuk kinek a hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre. Valójában nem tudtuk kideríteni, hogy kinek a hibája.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A teméket nem kaptam meg a mai napig, az sms-re az eladó nem reagált többet nem mondanék, és még így is én érzem magam rosszul!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
