roselinda62 (356) 98.9% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 359 | 791 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 23 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 386 | 827 adásvétel |
| Az eladóként kapott 307 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel nem jött létre, az eladó állítása szerint az áru tönkrement, de ezt nem jelezte a termék leírásában.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
17047804.HarleyDavidson (7) (Vevő)
Semleges
2019.01.02. 20:58:47
2695123397
Segítőkész eladó, a DPD hibájából nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos külfödre kelett mennem igy nem tudtam átvenni a megnyert terméket!Sajnálom,az eladó nagyon megértő volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Talán majd legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szia sajnos most nics pénzem nem tudom at venni a megnyert termeket az eladonak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szia sajnos most nics pénzem nem tudom at venni a megnyert termeket az eladonak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szia sajnos most nics pénzem nem tudom at venni a megnyert termeket az eladonak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek,licitáltam,de külföldre kelett jönnöm,igy nemtudom átvenni a megnyert terméket!Az eladónak ++++++++++++++Nagyon kedves!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek,licitáltam,de külföldre kelett jönnöm,igy nemtudom átvenni a megnyert terméket!Az eladónak ++++++++++++++Nagyon kedves!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézést kérek,licitáltam,de külföldre kelett jönnöm,igy nemtudom átvenni a megnyert terméket!Az eladónak ++++++++++++++Nagyon kedves!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom!Nem gondoltam hogy nyerek.Sajno külföldre kelett ennem és nemtudtam utalni!Az eladó nagyon megértő volt!Köszönöm!Neki ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom az én hibám elnéztem,nemtudtam kifizetni a terméket!Az eladó megértő volt őt ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hauser_2009 (534) (Eladó)
Semleges
2016.07.21. 08:54:02
2275164635
A vevő figyelmetlen volt véletlenül licitált, de levélben jelezte. Korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mulan110 (815) (Eladó)
Semleges
2016.07.10. 06:35:28
2148672443
Sajnos nem jött össze az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem jött össze az adás-vételtimcsike824_v (854) (Eladó)
Semleges
2016.03.25. 14:31:58
2211475235
Nem kívánta átvenni a megnyert aukciót, mert postával együtt nem érte meg Neki. De kedves, kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kívánta átvenni a megnyert aukciót.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
timcsike824_v (854) (Eladó)
Semleges
2016.03.25. 14:30:38
2211471740
Nem kívánta átvenni a megnyert aukciót mert postával együtt nem érte meg Neki. De kedves, kommunikatív vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kívánta átvenni a megnyert aukciót.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csboros82 (695) (Eladó)
Semleges
2015.10.28. 15:15:29
2139423695
Kéri, hogy elsőbbségivel küldjem, de pénzt nem utal rá, sőt a vételárnál is kevesebbet utalt, majd ezek után követelőzik, hogy miért nem ért már oda a levél!? Aztán mikor megírtam, hogy nem jött pénz elsőbbségi levélre, hiába írtam oda, hogy ha így szeretné annak költsége van, akkor nem írt vissza többet :D Most meg én vagyok a nem "kedves". Igazi amatőr...És még neki áll feljebb, ha egyszer rájött, hogy rosszul utalt, akkor legalább húzza meg magát, ne pattogjon.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megadjaaniko (6429) (Eladó)
Semleges
2015.04.22. 16:48:58
2067020033
nem kéri a játékot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Elállt a vevő a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dragonis6 (1661) (Eladó)
Semleges
2015.03.30. 13:56:56
2044085015
A Vevő a postaköltség miatt nem kérte a megnyert termékcsomagot. Sajnálom, hogy így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem kérte a terméketAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megnyertem egy egész csomagnyit, de bizonyára igaz, hogy MIND megsérült és nem az az ok, hogy túl alacsonyan záródott az aukció. Van ez így. Az eladó gyorsan reagált, korrektül felvette a kapcsolatot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én léptem vissza a vásárlástól. Mint az értékeléseimből is látszik ez nem szokásom. Előre nem látható ok miatt került erre sor. Az eladó nagyon megértő és segítőkész volt. Gyorsan, korrekt módon tudtuk megbeszélni a dolgot és megértő volt a problémámmal kapcsolatosan. Ez tulajdonképpen egy POZITÍV értékelés, csak azért kellett semlegeset adni, mert a tranzakció nem jött létre. Mégegyszer köszönöm a korrekt hozzáállást és a megértést!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Picike953 (836) (Eladó)
Semleges
2013.06.22. 08:12:07
1760601905
Tévesen licitált de azért rendes becsületes vevő mivel rögtön irt.Nagyon köszönöm az értesítést.éN SZÍVEMBŐL POZITIVITÁST ADNÉK A BECSÜLETES ÉRTESÍTÉSÉRT,DE NEM ENGEDIK
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: TÉVES LICITÁLÁS MIATTAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igen igaza van az eladónak,mem vettem át a terméket!Sajnálom és még egyszer elnézést kérek!Az eladónak csak ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
2455930.zombi16 (1) (Vevő)
Semleges
2013.04.04. 09:55:51
1724991380
Nem vettem át a megnyert árút ,mert az egyik nagy volt a másik kicsi!Sajnálom hogy nem kérdeztem!Az eladónak csak ++++++++++++++tudok adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
866313.koranyihifi (15) (Vevő)
Semleges
2013.03.19. 21:43:08
1712750348
A "legtöbb eredeti"???A 60-ból 29 írott volt,ráadásul számítógépes program,nem zene. Senkinek sem ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos betegség miatt nem tudtam megvásárólni a terméket!Az eladó kedves megértő volt,csak++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos betégség miatt nem tudtam megvásárólni a terméket!Az eladó nagyon megértő kedves volt csak++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3462960.arankaklara (-1) (Vevő)
Semleges
2012.11.16. 11:29:15
1658820422
Sajnos rosszúl licitáltam és nem vettem át a terméket!Elnézést még egyszer!Teljesen igaza van az eladónak és köszönöm megértését!
Másik fél: A vevő nem akart licitálni a termékre,ezt jelezte nekem!Néha meg kell érteni a másik félt is,mindenki tévedhet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Brigilight (36) (Vevő)
Semleges
2012.11.07. 23:07:41
1643084360
A vevő a nem megfelelő postaköltség miatt nem tudta átvenni a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3394522.Vecsa84 (-3) (Vevő)
Semleges
2012.06.18. 21:52:41
1598060099
Én nem adok negatívot mert teljes mértékben igaza van.Azzal az egy dologgal nem értek egyet hogy egyetlen egyszer üzentem hogy várjon a jövő hétig és nem írtam azt hogy nincsen pénzem.Köszönöm szépen és további sikereket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
