Fke712 (594) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 594 | 1179 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 599 | 1184 adásvétel |
| Az eladóként kapott 300 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A vevő POZITÍV értékelést érdemelne,mindenkinek ajánlom! Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet, mert nem volt internet kapcsolatom és nem tudtam időben letörölni a hirdetést, mivel időközben elkelt a kávéfőző. Nagyon sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az üzlet!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
puskaspeti (1023) (Eladó)
Semleges
2017.05.21. 17:10:16
2481357689
A vevő eljött és felpróbáltuk a felniket, de sajnos nem lett jó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aemiTkereK (278) (Eladó)
Semleges
2017.05.01. 19:17:57
2369182799
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Egészségügyi ok miatt" mégsem eladó a termék, ezt írta. És hogy ne utaljam el az árát.
Másik fél: NEM IGAZ!A vevő május 16-tól június 4-ig nem utalt, nem is jelezte, hogy esetleg később fog utalni.Mikor semlegessel lezártam az adás vételt, akkor írt, hogy majd fog fizetni és ekkor írtam neki, hogy betegség miatt már nem tudom postázni.
A történet így korrekt, kérek mindenkit nézze meg mindkettőnk értékeléseit!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
