Fke712 (594) 99.83% felhasználó összefoglaló oldala

99.83% pozitív visszajelzés
(595 Felhasználó adta)
99.83% pozitív visszajelzés
(595 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 594 1179 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 599 1184 adásvétel
Az eladóként kapott 300 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Sopron
Regisztráció dátuma: 2010.03.24.
Utolsó belépés: 2025.10.20. 22:54
Teljes jogú felhasználó!
10 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

laca029 (177) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2017.10.14. 16:21:14

Termékkód

2532943796

A vevő POZITÍV értékelést érdemelne,mindenkinek ajánlom! Sajnos az én hibámból nem jött létre az üzlet, mert nem volt internet kapcsolatom és nem tudtam időben letörölni a hirdetést, mivel időközben elkelt a kávéfőző. Nagyon sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre az üzlet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

puskaspeti (1023) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2017.05.21. 17:10:16

Termékkód

2481357689

A vevő eljött és felpróbáltuk a felniket, de sajnos nem lett jó.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

aemiTkereK (278) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2017.05.01. 19:17:57

Termékkód

2369182799

Minden rendben zajlott.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

menta7 (1679) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.06.08. 16:55:37

Termékkód

1584169529

"Egészségügyi ok miatt" mégsem eladó a termék, ezt írta. És hogy ne utaljam el az árát.
Másik fél: NEM IGAZ!A vevő május 16-tól június 4-ig nem utalt, nem is jelezte, hogy esetleg később fog utalni.Mikor semlegessel lezártam az adás vételt, akkor írt, hogy majd fog fizetni és ekkor írtam neki, hogy betegség miatt már nem tudom postázni. A történet így korrekt, kérek mindenkit nézze meg mindkettőnk értékeléseit!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.