szilagyiani67 (13) 88.24% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ez az adásvétel nem jött létre. Vevő nem jelentkezett. Üzenetre nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsupszi77 (605) (Eladó)
Semleges
2011.03.17. 20:30:05
189571446
Nem keresett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A veő nem keresett meg, atermékátvétel ügyében.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsoaa (1559) (Eladó)
Semleges
2011.03.10. 11:54:13
1441687016
SAJNOS NEM TUDOM ÉRTÉKELNI,MERT NEM VÁLASZOLT A LEVELEIMRE.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
erzsoaa (1559) (Eladó)
Semleges
2011.03.10. 11:48:28
1441320864
AZ 1 FORINTOS TERMÉKÉRT SEM JELENTKEZETT,A LEVELEKRE NEM VÁLASZOLT.TALÁN BETEG.SAJNÁLOM.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Butito817 (1475) (Eladó)
Semleges
2011.03.05. 07:54:17
1439966992
Ezzel ugyanaz a helyzet, mint az előzővel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Butito817 (1475) (Eladó)
Semleges
2011.03.05. 07:53:39
1439787134
Az elején még jelentkezett, aztán sajnos több email-emre már nem, pedig kérte a számlaszámomat is, az utalásig már nem jutottunk el. 02.17-én volt az első vásárlást, aztán 19-én, de ma már 03.05 van. Sajnos nem tudok tovább várni. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos,annak ellenére,hogy nekem bármely időpont megfelelt volna,nem tudtunk (több mint 2hét alatt) egy időpontot összehozni a személyes átvételre,amit a vásárló kért.Sajnálom......talán legközelebb......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem tudtunk egyeztetniAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
