BMelinda13 (318) 98.18% felhasználó összefoglaló oldala

98.18% pozitív visszajelzés
(324 Felhasználó adta)
98.18% pozitív visszajelzés
(324 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 324 393 adásvétel
Semleges: 10 adásvétel
Negatív: 0 0 6 6 adásvétel
0 0 337 409 adásvétel
Az eladóként kapott 272 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Üllő
Regisztráció dátuma: 2008.09.04.
Utolsó belépés: 2026.02.05. 18:10
Teljes jogú felhasználó!
5 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

HasiAndi26 (48) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2015.02.05. 20:33:34

Termékkód

2028447020

Nem biztos h az elado hibája de nagyon silány minöség ragados nem lehet szépen felkeni az arcára olyan mint egy temepra azt hittem szépen lehet majd használni de sajnos a termék nem jo! Eladoval semmi probléma nem volt

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

rozetta12 (164) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2014.11.01. 16:45:31

Termékkód

1997815085

Sajnos a termékleírásban az szerepelt, hogy új, de ennek ellenére sérült, olvadás nyomos és használt szeletelőt kaptam, zsírosan, koszosan, kolbászmaradékokkal. A leírás félrevezető volt, ha tudom, hogy használt, nem adok érte ennyit.
Másik fél: Kár, hogy minden őszinteség nélkül írtad az értékelést, ha meggondoltad magad, másképp is rendezhettük volna - A dobozából csak a fotó erejéig lett kivéve, nem tudom hol találtál rajta használatból eredő nyomokat....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Jipiek (143) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2013.07.29. 11:49:43

Termékkód

1756451756

A pénz valahol eltűnt az éterben, a számlámra nem érkezett meg, így az adásvétel meghiúsult.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babarozsa111 (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 10:12:27

Termékkód

1724076521

Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le senki jó hirét
Másik fél: Nem kell lehúzni, a hazugság pedig csak téged jellemez. A többszöri időpontokat még lemondani sem volt időd a babádtól, persze Vaterázni ráérsz... Anyukád a megbeszélt időintervallumban nem jelent meg, csak később. Tudod nekem KÉT GYERMEKEM van, és egyedül kell ellátnom őket, nem anyucival, és természetesen nem hagyom őket felügyelet nélkül a kádban!!!!!!! (mellesleg szép idő volt) Szerintem nem te vagy az első aki gyereket nevel, ne hivatkozz mindig rá. Jó tanács: 1. az alpári megjegyzéseket mellőzd, ha már te verted át az eladót, 2. ha valaha ráérsz még a gyerektől, keress itt egy Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babarozsa111 (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 10:11:43

Termékkód

1720924862

Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babarozsa111 (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 10:11:20

Termékkód

1720130810

Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

babarozsa111 (35) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.28. 10:10:49

Termékkód

1719505742

Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le senki jó hirét ezért ehgy semlegesel elbugyuzom

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsuzsitell (287) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.05.25. 17:13:17

Termékkód

1576595375

Nagyon sajnálom,a történteket elnézést kérek a történtekért,kaptam egy másikat ,de nem volt idöm szólni,az én hibámból nem történt meg az adás vétel
Másik fél: Egy hónap alatt nem volt időd szólni, mert arra ment el az időd, hogy ígérgesd az utalást. Semleges? Köszi...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

brekeke333 (372) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.12. 21:46:28

Termékkód

1537309016

Az adásvétel nem jött létre, mivel nem tudtam időben elmenni a termékért. Sajnálom.
Másik fél: Jó tanács: Legközelebb vásárlás előtt érdeklődj, mennyit hajlandó várni az eladó. Arra hivatkozva húzod az időt, hogy úgysem veszi meg senki? Már el is vitték!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Zsuzsu_2012 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.30. 07:48:45

Termékkód

1285270360

A ruha nem volt újszerű,hibátlan állapotban,nem felelt meg a leírásnak.Kisebb szakadás volt található rajta.
Másik fél: Azok után, hogy az átvételért szinte könyörögnöm kellett, elvártam volna, hogy a hibát nekem jelezd. Bár újszerűnek nem volt hirdetve, jó állapotú volt a ruha, ezen kívül 1 Ft-ért vitted. Arról nem is beszélve, hogy erre 2 hónap múlva jöttél rá. A termékeimre eddig panasz nem volt, pedig ahogy elnézem, egy kicsit többet üzletelek az aukciós oldalakon mint Te.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.