BMelinda13 (318) 98.18%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 324 | 393 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 337 | 409 adásvétel |
| Az eladóként kapott 272 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
HasiAndi26 (48) (Vevő)
Semleges
2015.02.05. 20:33:34
2028447020
Nem biztos h az elado hibája de nagyon silány minöség ragados nem lehet szépen felkeni az arcára olyan mint egy temepra azt hittem szépen lehet majd használni de sajnos a termék nem jo! Eladoval semmi probléma nem volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozetta12 (164) (Vevő)
Semleges
2014.11.01. 16:45:31
1997815085
Sajnos a termékleírásban az szerepelt, hogy új, de ennek ellenére sérült, olvadás nyomos és használt szeletelőt kaptam, zsírosan, koszosan, kolbászmaradékokkal. A leírás félrevezető volt, ha tudom, hogy használt, nem adok érte ennyit.
Másik fél: Kár, hogy minden őszinteség nélkül írtad az értékelést, ha meggondoltad magad, másképp is rendezhettük volna - A dobozából csak a fotó erejéig lett kivéve, nem tudom hol találtál rajta használatból eredő nyomokat....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pénz valahol eltűnt az éterben, a számlámra nem érkezett meg, így az adásvétel meghiúsult.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babarozsa111 (35) (Vevő)
Semleges
2013.04.28. 10:12:27
1724076521
Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le senki jó hirét
Másik fél: Nem kell lehúzni, a hazugság pedig csak téged jellemez. A többszöri időpontokat még lemondani sem volt időd a babádtól, persze Vaterázni ráérsz... Anyukád a megbeszélt időintervallumban nem jelent meg, csak később. Tudod nekem KÉT GYERMEKEM van, és egyedül kell ellátnom őket, nem anyucival, és természetesen nem hagyom őket felügyelet nélkül a kádban!!!!!!! (mellesleg szép idő volt) Szerintem nem te vagy az első aki gyereket nevel, ne hivatkozz mindig rá. Jó tanács: 1. az alpári megjegyzéseket mellőzd, ha már te verted át az eladót, 2. ha valaha ráérsz még a gyerektől, keress itt egy Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babarozsa111 (35) (Vevő)
Semleges
2013.04.28. 10:11:43
1720924862
Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babarozsa111 (35) (Vevő)
Semleges
2013.04.28. 10:11:20
1720130810
Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babarozsa111 (35) (Vevő)
Semleges
2013.04.28. 10:10:49
1719505742
Sajnos többszöri idö pont esetén sem sikerült az átvétel mert nekem pici babám van és nehéz időre kiszámolni hogy mikkor mehetk el tölle anyukám elment a termékért ott volt a megbezsélt időbe csak sajnos a hölgy már fürdete a gyerekeket és így közölte hogy anyukám menyen haza mert ő nem megy ki (szakadt az eső ) de én nem huzom le senki jó hirét ezért ehgy semlegesel elbugyuzom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsuzsitell (287) (Vevő)
Semleges
2012.05.25. 17:13:17
1576595375
Nagyon sajnálom,a történteket elnézést kérek a történtekért,kaptam egy másikat ,de nem volt idöm szólni,az én hibámból nem történt meg az adás vétel
Másik fél: Egy hónap alatt nem volt időd szólni, mert arra ment el az időd, hogy ígérgesd az utalást. Semleges? Köszi...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brekeke333 (372) (Vevő)
Semleges
2012.03.12. 21:46:28
1537309016
Az adásvétel nem jött létre, mivel nem tudtam időben elmenni a termékért. Sajnálom.
Másik fél: Jó tanács: Legközelebb vásárlás előtt érdeklődj, mennyit hajlandó várni az eladó. Arra hivatkozva húzod az időt, hogy úgysem veszi meg senki? Már el is vitték!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Zsuzsu_2012 (5) (Vevő)
Semleges
2010.12.30. 07:48:45
1285270360
A ruha nem volt újszerű,hibátlan állapotban,nem felelt meg a leírásnak.Kisebb szakadás volt található rajta.
Másik fél: Azok után, hogy az átvételért szinte könyörögnöm kellett, elvártam volna, hogy a hibát nekem jelezd. Bár újszerűnek nem volt hirdetve, jó állapotú volt a ruha, ezen kívül 1 Ft-ért vitted. Arról nem is beszélve, hogy erre 2 hónap múlva jöttél rá. A termékeimre eddig panasz nem volt, pedig ahogy elnézem, egy kicsit többet üzletelek az aukciós oldalakon mint Te.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
