szedit811 (885) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 887 | 1632 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 905 | 1650 adásvétel |
| Az eladóként kapott 847 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
attila723 (227) (Vevő)
Semleges
2016.01.12. 19:03:46
2169893195
Méret probléma miatt nem hoztam el. Nekem túl nagy volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció közös megegyezés alapján nem jött létre. Az eladó korrekt, megértő hozzállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3789950.molilon (362) (Vevő)
Semleges
2015.06.19. 20:04:42
2078126150
Nem ,a meghirdetett árut kaptam,csak töredékét.Jeleztem,de válaszra sem méltat.Ha, az áru valódi minőségét hirdette volna,nem tartottam volna rá igényt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép? Elég erős kifejezés volt erre a termékre,ütött kopott volt,de használható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vgabor979 (93) (Eladó)
Semleges
2014.12.13. 19:24:27
2017589972
A vevő visszalépett a vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszalépett a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm még egyszer. :-)))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adás-vétel. Elnézést ezért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibám voltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1580890.PutnokiSandor (1) (Vevő)
Semleges
2013.12.26. 12:22:48
1821834470
nem vette fel a kapcsolatot időben , hiába kerestem , nekem meg sürgősen kellett volna a termék, de mire reagált a levelemre addigra már találtam másik telefont.
Másik fél: Én írtam emailt csak nem kapta meg, erről sajnos én nem tehetek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
borbenyieva (53) (Vevő)
Semleges
2013.10.19. 16:09:54
1804763993
Emailre nem válaszolt ezért lett semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az átvételkor kiderült, hogy nem egészen hibátlan a kabát, 2 helyen szakadt. Ha ezeket tudom, akkor nem adtam volna érte ennyit, de már mindegy. Az eladó korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
177330.Valdimir_a (585) (Vevő)
Semleges
2012.05.06. 10:26:01
1552434023
Sajnos miattam nem jött létre megfeletkeztem róla
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem lehetett vele kommunikálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szaboneiza (121) (Vevő)
Semleges
2012.04.10. 16:57:34
1528349858
Az adás vétel nem jött létre mivelhogy nem kaptam számlaszámot!!!
Másik fél: Sajnálom, hogy nem kapta meg a levelem, de én február 15-én megírtam a számlaszámot :-(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
andrasd68 (119) (Vevő)
Semleges
2012.03.07. 19:40:47
1528319417
megegyezés az átadásról nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
maxflex02 (709) (Vevő)
Semleges
2011.05.08. 21:47:30
1454205584
Az eladó maximálisan korrekt,kommunikativ,szinpatikus volt.(gyönyörű a kutyusa)Sajnos az áruval kapcsolatban én nem erre gondoltam.Köszönöm a megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm a negatív értékelést,ez is lehet építő jellegű! Mint feltűnt,most jutottam géphez,sajnos a cserére kínált terméket el kellett adnom anyagi okok miatt! Ettől függetlenül biztos megbízható vaterás,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
