JudyGyuri (147) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 146 | 180 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 183 adásvétel |
| Az eladóként kapott 77 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
endrunex_v (289) (Eladó)
Semleges
2014.07.24. 17:40:40
1925474015
Nem jött létre az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tunderasszony (1) (Vevő)
Semleges
2011.11.30. 14:11:50
1507658270
A vásárlás sikeres volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyetlen kifogásom volt az egyébként jól működő adás-vételben: "figyelmetlenségből" sima levélként adták fel az árut, így kb. a kétszeresét fizettem a szállításért, ami egyébként bontott, de hiánytalan borítékban érkezett. Minimum egy elnézést vártam volna.
Ezért semleges az értékelés.
Másik fél: Leszögezném az ajánlott szelvény nálam van ergo nem lehetett sima levél,csakis ajánlottan adok fel küldeményt,az én részemről tehát nem lehet "figyelmetlenség"a bontott csomagot talán a postással kéne egyeztetni miután részemről ragasztóanyaggal biztosítva adtam fel,nos a kétszeres postaköltségről csak annyit,át kéne olvasni az általam küldött emailt,abban benne van hogy ha egy címre kéri a két terméket mehet egy postával,ezért nem értem a kedves vevőt miért kell rontani más átlagát ha ő a figyelmetlen,egy elnézést minimum én várhatnék...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
