kalbika83 (292) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 293 | 325 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 308 | 340 adásvétel |
| Az eladóként kapott 211 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szabipapika (3) (Vevő)
Semleges
2016.04.03. 20:26:10
2221131038
A hirdetésben szereplő terméket megnéztem, de nem találtam megfelelőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem felelt meg a termék ezért elálltam a vásárlástól, ettől függetlenül megbízható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék hibás volt, az eladó rendben visszautalta a pénzt.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6566122.Lalik789 (-2) (Vevő)
Semleges
2013.06.29. 15:52:50
1768539374
Bocsánat, véletlenül licitáltam rá, nekem nem kell! Elnézést kérek! nem szeretném meg venni..... nem tudtam hogy az én licitem lesz a nyerő............ arra kérném önöket hogy indítsák újra a licitet! Elnézést kérek! Nem kell a termék! Bocsánat! És elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szívem szerint negatívat adnék, mert azt érdemelne. A fűkasza amit küldött hibás volt. Kezdetnek rögtön a szervizben rá kellett költeni 5ezer forintot, mert a damil adagolója nem működött. Ezután kiderült, hogy a fűkaszából folyik a benzin, így ismét szervizbe került, jelenleg is ott van. Az eladóval nem sikerült közös álláspontra jutnunk, mint kiderült más termékét árulta.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Computer20 (116) (Vevő)
Semleges
2013.02.07. 18:14:29
1708463930
Korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lizike012 (409) (Vevő)
Semleges
2013.02.05. 16:32:57
1708466033
Korrekt, megbízható partner. A termék nagyon szép, csak a mérete nem volt megfelelő, ezért nem jött létre adásvétel. Mindenkinek szeretettel ajánlom, üdvözlettel: Anikó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az en hibambol nem sikerult az atvetel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1991829.benars (85) (Eladó)
Semleges
2012.08.16. 10:12:41
1629045923
Gyors és megbízható partner, a tranzakció az én hibámból nem jött létre, sürgősen kellett volna a gyűrű. Ajánlom mindenkinek :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt készleten a termékAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam használati utasítást. Az eladó ígért hozzá távirányítót, de aztán nem jelentkezett. A kamera időnként váratlanul kikapcsol. A kézbesítés azt jelentette, hogy amikor hazamentem a társasházba a kilincsre volt gumizva a doboz. Jó, hogy én értem haza előbb. Ez persze nem az eladó hibája, de elbizonytalanított a szállítás e módját illetően.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A készülék az én autómhoz nem volt jó így az vissza küldtem az eladónak.Korrekt módon sikerültaz eladóval megoldani a problémát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szeniko80 (174) (Vevő)
Semleges
2011.12.11. 20:44:30
1480772060
nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladóval nem volt semmi baj! gyors, korrekt szuper vaterás! sajnos nem volt jo rám a csizma
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
