cspettya (1310) 99.7%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1314 | 2435 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 19 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1337 | 2459 adásvétel |
| Az eladóként kapott 751 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék sajnos időközben más fórumon elkelt, az eladó haladéktalanul felhívott és elnézést is kért a félreértésért. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
arvayandy123 (647) (Eladó)
Semleges
2014.07.07. 05:35:25
1920909419
Nem volt jó a méret.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lehet, hogy az én hibám, de én arra számítottam, hogy dobozban újként kapom meg a kis Duplot. Nem így történt, olyan állapotban van, hogy nem tudom ajándékba adni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak személyes átvétellel szerettem volna a terméket értékesíteni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csak személyes átvétellel szerettem volna a teméket értékesíteniNagyon korrekt eladó. Sajnos a áru időközben elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó adminisztrációs problémája miatt /termék elírás/ tranzakció nem jött létre. Figyelembe véve magyarázatát tranzakciót semlegesre értékelem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tisztelt Uram! Amennyiben ön régi eladó,láthatta,hogy az elmúlt 2 hónapban a státuszom inaktív volt,mivel kértem az ideiglenes felfüggesztést!Mai napon jelentkeztem be először.Valóban meg ígértem az utalást és ez valóban nem történt meg.Mindazon által,hogy a telefonom is ki volt kapcsolva,létezik internet is. Sajnos az elmúlt 2 hónapban más dolgom is volt,mint a Tesz-Veszt bújni. És időközben a sín kiment a fejemből.Ezért elnézését kérem.De a dr.-i státuszomat senkinek sincs joga felülbírálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szilgabor75 (11) (Vevő)
Semleges
2012.03.10. 15:25:12
1554137537
ez a vásárlás egy kicsit megkésett volt, de az termék megjött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem valósult meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos Trixi eltűnt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A licit lezárta után elálltam a vásárlástól, de felajánlottam, hogy igény szerint teljesítem vételi kötelezettségemet. Eladó ezt hallgatólagosan elfogadta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Koszonjuk a játékot. Nagyon szereti a kisfiam:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez van ,nem tudtom elintézni , sajnálom. Elö fordulhat,
Másik fél: Ne haragudj, de két hónapot vártam. Fáradságot sem vettél a kapcsolatfelvételre vagy, hogy válaszolj a leveleimre erre semleges értékelést adsz. Na ezért kaptál negatívot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő csak részben utalta az összeget, vitatta az i+ oldalon is egyértelműen meghirdetett postázási költségeket. Végül többszöri sikertelen egyeztetés után a rész-vételárat visszautaltam részére és lezártam a tranzakciót.
Másik fél: Elnézést, de nem utaltam kevesebb összeget, csak a mindenkori postai díjnak megfelelőt és nem többet, mint amit te kérsz - csomagolásra, utazásra, időre stb. hivatkozva. Semmiféle egyeztetés nem volt, mert kijelentetted nem küldöd, ha nem fizetek többet. Én kifizettem a vételárat és az ennek megfelelő pkts-get, amire te nem külted a terméket, hanem visszautaltad az összeget. A terméklapon egy szóval sem jelezted, hogy plussz összeget számítasz fel a postázásra. Az i+-t pedig nem vagyok köteles olvasni, mert én az árudat veszem meg. Azért mert az 1Ft-os aukciód nem úgy alakul, ahogy tervzed, nem a postaköltségen kell nyerészkedni.Ez így kicsit tisztességtelen hozzállás
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
300997.johannaeszter_v (1) (Vevő)
Semleges
2010.01.03. 21:37:44
156331089
az adas-vetel miattam hiusult meg, ezzel az eladot fel is bosszantottam...remelem hamar tultette magat a dolgon. sajnalom, hogy igy alakult
Másik fél: Nem bosszantott fel, csak aznap már a harmadik ember volt, aki visszamondta és betelt a pohár.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Woodchuck_a (451) (Vevő)
Semleges
2009.12.27. 22:07:10
158126512
A partner segítőkész volt, de a terméket időközben a értékesítette, így nem volt mit megvásárolnom.
Másik fél: Nagyon sajnálom a történteket és köszönöm a licitáló korrekt hozzáállását.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az áru postázás közben megsérült, ezért visszaküldtem. A pénzt visszautalta, segítőkész volt! Ilyesmi bárkivel megeshet! Egyébként minden ok!
Másik fél: Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baloghadri82 (61) (Vevő)
Semleges
2008.04.14. 09:43:59
56469685
Nem lehetett elérni az eladót
Másik fél: Szia, ne haragudj, de ha másfél hónap alatt nem jelentkezel nem is fogsz tudni elérni. Se levelet, se üzenetet, se telefonhívást nem kaptam tőled. Másfél hónapja várok és semmi, ez egy kicsit komolytalan hozzáállás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, korrekt partner, de nem jött létre, az én hibámból, nagyon sajnálom!
Másik fél: Semmi probléma előfordul az ilyesmi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
