Njudit_74 (882) 99.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 886 | 1817 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 901 | 1835 adásvétel |
| Az eladóként kapott 852 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
HVerocska01 (6) (Vevő)
Semleges
2020.12.01. 15:16:50
2973709256
Megérkezett a csomag, sajnos azonban az egyik sarkán kiszakadt a csomagolás és ennek következtében megsérült a termék is. Ennél gondosabban kellett volna becsomagolni.
Továbbá a nevem is elírásra került a címzésnél.
Másik fél: Eddig is így csomagoltam minden hasonló dobozt, ebből eddig még soha nem volt probléma, pedig már sok éve velük szoktam küldeni szinte mindent. Sajnálom, hogy a futárcég nem volt körültekintő és dobálták a csomagot. A Foxpostnál a csomagolásra írt névnek nincs jelentősége, kód alapján kézbesítenek, bár igen, elírtam a csomagon és nem a szállítási adatlapon a nevét, ezért elnézést kérek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Három e-mail után telefonon tudtam csak felvenni vele a kapcsolatot. Kedves hangú, segítőkész eladót ismerhettem meg benne, azóta viszont megint nem jelentkezett. A vásárlástól több mint egy hónap elteltével így elállok, értékelnem kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három e-mail után telefonon tudtam csak felvenni vele a kapcsolatot. Kedves hangú, segítőkész eladót ismerhettem meg benne, azóta viszont megint nem jelentkezett. A vásárlástól több mint egy hónap elteltével így elállok, értékelnem kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három e-mail után telefonon tudtam csak felvenni vele a kapcsolatot. Kedves hangú, segítőkész eladót ismerhettem meg benne, azóta viszont megint nem jelentkezett. A vásárlástól több mint egy hónap elteltével így elállok, értékelnem kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Három e-mail után telefonon tudtam csak felvenni vele a kapcsolatot. Kedves hangú, segítőkész eladót ismerhettem meg benne, azóta viszont megint nem jelentkezett. A vásárlástól több mint egy hónap elteltével így elállok, értékelnem kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves eladó, de már tárgytalan lett az üzlet, nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
licitkukac (239) (Vevő)
Semleges
2016.12.29. 15:33:55
2385596114
A dec eleji emailben történt megkeresésre nem reagált. A vásárlás nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
silverisvat (1197) (Vevő)
Semleges
2013.06.27. 10:42:55
1742027879
Az eladó nem reagált a megkeresésemre, majd minden kommunikációs próbálkozás nélkül értékelt engem és a "megvásárolt" termékemet visszatette eladásra. Negatív a véleményem, de mivel az okokat nem ismerem és korábbi értékelései is jók, így maradok a semlegesnél. A gatyóra nagyon számítottam, de a jelen körülmények között újra leütni nem áll módomban. Sajnálom :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dobroviczkrisztina (133) (Vevő)
Semleges
2013.05.29. 20:20:22
1742027774
?????????????????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas, korrekt partner. Minden okés volt, csak ajánlani tudom bkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt jó a méret. Az eladó gyors és kedves volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pharaoh1st (423) (Vevő)
Semleges
2011.11.15. 13:44:05
1466283302
Sajnos nem sikerült megszervezni a személyes átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A munkáltatóm végül is elkészíti, így aktualitását vesztette a vásárlás. Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eracska83 (707) (Vevő)
Semleges
2011.03.01. 20:46:00
1437413519
Korrekten kompenzálta hogy ezt a felsőt nem tudtam megkapni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
