Pepe2217 (2256) 99.74%

felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2262 | 3433 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 28 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2296 | 3467 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2658 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kalogitta (733) (Vevő)
Semleges
2022.05.30. 07:10:59
3166595645
Már el lett adva,de korrekt volt az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
boldogbekeidok (957) (Vevő)
Semleges
2019.11.12. 12:29:38
2812073567
Sasjnos kórházba kerültem stroke-al.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
traktorkata79 (94) (Vevő)
Semleges
2019.04.29. 22:31:49
2750905625
Szívesen ajánlom, korrekt, gyors ?s együttműködő, csak sajnos a cipő mérete mégsem volt jó felpróbáláskor,
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csizmadia_Gabi (196) (Vevő)
Semleges
2019.03.16. 12:39:38
2735839979
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre. Gyors, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre a figyelmetlenségem miatt, de az eladó nagyon megértő volt és ezt köszönöm neki. Elnézést kérek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kopottabb volt a cipő, mint ahogyan az a leírásban, képen szerepelt.
Másik fél: Személyes átvételnél semmi probléma nem volt, most így 3 héttel átvétel után kizárólag értékelés formájában jelezni a kifogást nem a legkorrektebb! Ha nem tetszik, miért vette át???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaszarynerez (800) (Vevő)
Semleges
2018.09.09. 17:50:25
2661637166
Nem a megfelelő méret volt számomra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pénz átutalása után derült ki, hogy a termék használhatatlan, ezért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Remonte márkájú cipőkből van műbőr is.Ez is az volt, csak a talpbetétje volt bőr.Eladója szerintem nem szándékosan hirdette így, megtéveszthette a márkanév.
Másik fél: A Remonte német minőségi márka, bőrcipőket gyártanak és a Rieker forgalmazza őket. Ráadásul ennek a cipőnek a talpbetétén egyértelmű jelölés volt, hogy a cipő egésze bőrből készült. Mindezek ellenére visszavásároltam volna, de addigra a vásárló szétvágta ollóval a cipőt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre, félreértés miatt, de az eladó nagyon korrekt volt.
Másik fél: Nem a számára megfelelő méretet ütötte le, majd jelezte, hogy nem kéri a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rajtunk kívül álló ok miatt meghiúsult az adás-vétel. A partner azonban nagyon korrekt és megbízható volt, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem eredeti a termék, pedig megkérdeztem
Másik fél: A vásárló egy szánalmas hazudozó. A cipő kicsi lett a lányára. Az "ismerj meg" oldalamon leírtam,
hogy "méretproblémára való hivatkozást nem tudok elfogadni", mivel precízen lemérek mindent, és ezt
a vásárló is megteheti otthon leütés előtt. Ennek ellenére felajánlottam a levásárlási lehetőséget,
amivel ő nem élt. Majd 24 óra gondolkodás után megírta, hogy a cipő hamis, hátha akkor visszaveszem.
Ez egy eredeti, márkaboltban vásárolt, még csak nem is kínai Nike futócipő nagyon szép állapotban.
Sajnálom, hogy a levelezést nem lehet ide feltölteni! Senkinek sem ajánlom a vevőt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cserhati954 (162) (Vevő)
Semleges
2017.08.30. 13:43:07
2513348021
Maximálisan elégedett voltam. A partner korrekt hozzáállása példa értékű volt. Mindent rövid időn belül rendezett, Mindenkinek jó szivvel tudom csak ajánlani. Az értékelés nem teszi lehetővé, hogy pozitiv értékelést adjak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyongy-virag60 (86) (Vevő)
Semleges
2017.08.20. 17:28:41
2503592576
Az eladó feltételeinek nem tudtam eleget tenni ahol tartózkodtam nem volt elérhetőség.
Másik fél: Többször kerestem az egy hét alatt, hogy legalább a "mégsem kérem"-ig jussunk el. Nem jött össze.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14843050.Pinte043 (2) (Vevő)
Semleges
2017.06.14. 19:11:14
2468871584
A vásárlás az én hibámból nem valósult meg...kesobbiekben kerestem, hogy ki mennék a pólóért, de ekkor már ellenem negatív értékelés volt..kicsit elkapkodta az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
regina1999 (2496) (Vevő)
Semleges
2017.04.04. 21:12:42
2455270193
Sajnálom, az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Maanooka65 (23) (Vevő)
Semleges
2017.02.26. 07:25:38
2447114039
Gyors, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma volt, emiatt nem jött létre a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem volt megfelelő, az eladó korrekt és segítőkész volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Meret probléma miatt nem jött létre az adás - vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Erőteljesen cigi szagú volt a táska.
Másik fél: Személyes átvételnél a vásárló fél óráig nézegette, szagolgatta a táskát, és "nagyon szép, tökéletes lesz" szavakkal vásárolta meg. Akkor még nem lehetett cigiszagú. Ha azóta az lett, arról nem én tehetek. :) Egyébként egy mosható, vászonból készült táskáról beszélünk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, megbízható partner, ajánlom!
Másik fél: Szerintem is minden rendben volt. De akkor miért semleges???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eladó rugalmas, gyors, segítőkész. Ajánlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az üzlet meg hiúsult méret probléma miatt---Az eladó végtelenül korrekt informatív és segítő kész ha tehetném nagy pozitívot adnék neki.Köszönöm a türelmét és a hozzáállását ,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kerika965 (351) (Vevő)
Semleges
2016.09.30. 05:51:26
2352546401
Minden rendben ment.+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Más színű volt a papucs.
Másik fél: Személyes átvételnél a vásárló jelezte, hogy a papucs tetején lévő szürke csíkot, ő a telefonján kéknek látta. Felajánlottam, hogy akkor ne vigye el. De a vásárlót idézve: "így is nagyon tetszik, szuper!Különben sem számít a színe." Akkor utólag miért lett mégis probléma?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt írta 3 egy cm-es kisebb hibák, amik alig láthatóak.Sajnálom, hogy nem kértem róla képeket...Én nagyobb szépség hibának érzékelem ezért a pénzért...
Másik fél: A képek még mindig fent vannak a hirdetésen. Az ujjamhoz, illetve a zippzárhoz viszonyítva látható, hogy nem több mint egy centi a javítása bélésen.Ez a táska itt a Vaterán 4000 ft-tal többért fut másnál,itt hibásnak is volt hirdetve - akkor kellett volna végiggondolni, jól megnézni a képeket a hibákról, és esetleg máshol vásárolni.Szívesen küldtem volna még képeket, akár leütés után is , ha a vásárló bármilyen kommunikációra hajlandó lett volna. De se telefonos, se e-mailes megkeresésre nem válaszolt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézést kérek a plusz munkáért! Ilyen még sosem volt, telefonálás közben sikerült elbambulni! :D
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
Pepe2217 (2256) 99.74%
2026.04.28. 20:01:17
