madarlak (312) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 311 | 336 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 320 | 345 adásvétel |
| Az eladóként kapott 189 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
PeterG27 (275) (Eladó)
Semleges
2013.10.24. 10:56:54
1813273385
A vásárló teljes mértékben pozitívat érdemel! A termék nem működött megfelelően. Túl sokat állt a polcon, mire értékesítésre került és idő közben "elfáradt". Ellenőriznem kellett volna még egyszer küldés előtt! A vételárat vissza utaltam, a vásárló megértő és rendkívül barátságos volt! Még egyszer köszönöm és elnézést kérek! Sajnos ilyen a gépek világa! :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves és rugalmas vagy, de a termék amit kaptam kicsit sem felelt meg a leírtaknak. Átverve érzem magam!
Azt írtad...idézem: "Alig voltak használva,teljesen újszerű,hibátlanok!"
Ennek fejében két kopott és szétmosott kabátot kaptam! Így nem tudom pozitívra értékelni az adásvételt. Sajnálom...tényleg.
Másik fél: Nem ismerem el a vásárló által leírtakat,és a semleges értékelését!Kikérem magamnak,hogy kopottak és agyonmosottak voltak!Fényképek készültek róla minden oldalról,ha tényleg ilyen állapotban lettek volna azt lehetett volna látni!!!Ráadásul jóhiszeműen még alkudni is hagytam a vevőt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre a vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,saját hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze a vásárlás ugyanis egy fontos tulajdonságra csak később jöttem rá ami nem szerepelt az árú leírásában,bár nem is kérdeztem ez is igaz.De sikerült megbeszélnünk a dolgot - pozitív a véleményem róla!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam hogy több méret is van már a termékből.
Másik fél: És akkor engem semlegesen kell értékelni?A terméklapon világosan fel volt tüntetve,hogy nem a nagy méret és még a pontos mérete is le volt írva!Eljöhettek érte késő este,és a kapuban lemondták!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12849416.mamafika (108) (Vevő)
Semleges
2011.08.18. 02:01:42
1467962866
nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, rugalmas, segítőkész vaterás. POZITÍV-at adnék, ha lehetne. Ajánlom! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nagy mérete miatt a szállítás nem volt gazdaságosan és biztonságosan megoldható.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bigjonny62 (325) (Vevő)
Semleges
2011.03.14. 23:18:45
1447050639
A partner korrekt-de sajnos a ruha mérete nem volt jó így nem jött létre az adás-vétel.+++++:)sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
