lina0203 (342) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 342 | 381 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 346 | 385 adásvétel |
| Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A Ruhák nem voltak annyira megkímélt állapotban. Az eladó gyors és precíz volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Giulio123 (334) (Eladó)
Semleges
2011.04.05. 17:03:09
1449772901
az eladó hibája miatt nem jött létre az adás -vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az eladó hibája miatt nem jött létre az adás -vételAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemcsokne (2592) (Eladó)
Semleges
2011.02.19. 08:55:50
1436917539
Nagyon sajnálom hidd el minden nap postázok simán évek óta max 5 csomag veszett el eddig de ami szomorú hogy ajánlott csomagom is tűnt már el :-( Sajnálom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SIMA postázással elveszett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szucsimre1 (442) (Eladó)
Semleges
2011.01.07. 18:53:47
1435726953
Szerintem egyáltalán nem volt benne olyan rossz ruha amilyet irtál.Sajnálom hogy nem tetszet:-(
Másik fél: Nem értem hogy te miért adtál nekem semleges értékelést?????? Úgy gondolom én maximálisan gyorsan utaltam, hiszen jan. 01-én leütöttem illetve jan. 3-án át is utaltam!!!!! Akkor??? Talán bolyhos volt a pénzem?????????? Vagy ez csak úgy bosszúból jött???? Ám legyen... Én úgy gondolom hogy részemről minden oké volt!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
