lina0203 (342) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(342 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(342 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 342 381 adásvétel
Semleges: 4 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 346 385 adásvétel
Az eladóként kapott 83 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Dévaványa
Regisztráció dátuma: 2010.04.15.
Utolsó belépés: 2024.01.23. 08:01
Inaktív!
6 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

bemma30 (57) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.23. 19:50:15

Termékkód

1450528412

A Ruhák nem voltak annyira megkímélt állapotban. Az eladó gyors és precíz volt.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Giulio123 (334) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.04.05. 17:03:09

Termékkód

1449772901

az eladó hibája miatt nem jött létre az adás -vétel

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az eladó hibája miatt nem jött létre az adás -vétel
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nemcsokne (2592) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.02.19. 08:55:50

Termékkód

1436917539

Nagyon sajnálom hidd el minden nap postázok simán évek óta max 5 csomag veszett el eddig de ami szomorú hogy ajánlott csomagom is tűnt már el :-( Sajnálom!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SIMA postázással elveszett.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

szucsimre1 (442) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.01.07. 18:53:47

Termékkód

1435726953

Szerintem egyáltalán nem volt benne olyan rossz ruha amilyet irtál.Sajnálom hogy nem tetszet:-(
Másik fél: Nem értem hogy te miért adtál nekem semleges értékelést?????? Úgy gondolom én maximálisan gyorsan utaltam, hiszen jan. 01-én leütöttem illetve jan. 3-án át is utaltam!!!!! Akkor??? Talán bolyhos volt a pénzem?????????? Vagy ez csak úgy bosszúból jött???? Ám legyen... Én úgy gondolom hogy részemről minden oké volt!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.